Servet yine yedek

Galatasaray'da Ankaragücü maçı hazırlıkları sürerken Teknik Direktör Rijkaard'ın stoper mevkiinde Hakan Balta'yı görevlendirmeyi düşündüğü öğrenildi

Servet yine yedek

Hollandalı teknik adamın sol bekte Insua'yı oynatacağı, Neill'ın yerine Hakan Balta'yı çekeceği, bu oyuncunun yanında da yine Gökhan Zan'a şans vererek Servet'i yedek soyunduracağı belirtildi.

Milan Baros'un Pazar gününe kadar hazır olacağı ve Ankaragücü karşısında forma giyebileceği bildirilirken, Teknik Direktör Rijkaard'ın Arda'nın forvet arkasında üstlendiği oyun kurucu görevini ise Harry Kewell'a vereceği, orta sahanın sağında Pino'yu sol tarafta ise Aydın'ı oynatmayı planladığı öğrenildi.

Orta sahanın ortasında ise Ayhan'ın yanında Barış'ın form giyeceği vurgulandı. Teknik direktör Rijkaard'ın Barış'la bir görüşme yaparak ''Sahadaki hırsın, mücadelen, fizik kuvvetin bizim için her maçta çok önemli. Bundan hiç vazgeçme.

Ama bunun yanında daha basit düşünmeli, ayağında da çok top tutmadan sürekli ileri doğru oynamalısın. Ofansif yönünü de geliştirebilirsen, hem senin kariyerin hem de Galatasaray için önemli olacak'' dediği ifade edildi.