Yarım saatte iki kez soydular

Adapazarı'nda bir börekçi dükkanını 30 dakika ara ile iki kez soyan hırsız ve arkadaşı, güvenlik kamerası tarafından görütülendi. Hırsız ilk gelişinde dükkandaki kasada bulunan 1100 TL'yi çaldı. İkinci soygunda ise yere düşürdüğü bozuk paraları aldı

Yarım saatte iki kez soydular

Olay  Adapazarı İftaiye Caddesi üzerinde bulunan bir börekçi dükkanında meydana geldi. Pasaj içerisindeki börekçiye gelen bir genç, işyerinin kapısını yaklaşık 10 dakika zorlayarak içeri girdi. Kasada bulunan yaklaşık bin 100 lira ile ihtiyaç sahipleri için toplanan yardım kutusunu çalarak kaçan hırsız, heyecandan yere düşürdüğü bozuk paraları almak üzere bu kez bir arkadaşıyla yarım saat sonra börekçiye yeniden gelerek onları da topladı.

İki hırsızın dükkan içinde sergilediği rahat hareketleri dikkatlerden kaçmazken, tüm bunlar işyerinin kamerası tarafından da görüntülendi. Dükkanın soyulduğunu sabah saatlerinde farkeden dükkan sahibi durumu hemen polis ekiplerine haber verirken, polis şimdi güvenlik kamerası tarafından görütülenen iki hırsızı yakalamaya çalışıyor.

DHA