Yeni Yazısı > Vazgecmek kolay değil - 16.06.2014

Vazgecmek kolay değil
16 Haziran 2014

Erkeğin vazgeçemediği alışkanlığı mastürbasyon evlendiğinde başına bela oluyor. Eşleriyle ilişkiye girmekten keyif almıyor, her fırsatta başka bir yere kaçıp mastürbasyon yapıyorlar. Tabii kavgaların sonu gelmiyor. Beyler bu durumu hafife almayın

Kız tatmin olmadı

17 yaşındayım, cinsel organım 17 santim. Sevgilimle birkaç gün önce ilişkiye girmiştik. Bu boy partnerimi tatmin etmedi. Bu duruma çok üzüldüm. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, elimde olsa onu 15 santime indiririm. Asla 19’a çıkartmam. Niye tatmin olmuyormuş ki? Ruhu, kimliği, dokusal yapısı... Suç senin mi? O da alışacak, orgazm olacak. Kadınların yüzde 50’si hiçbir koşulda orgazmı yaşayamıyor. Çünkü klitoris olayını da bilip keşfedemiyorlar.

Bu ilişki böyle devam eder mi?

26 yaşında kızım. Sevgilim 32 yaşında. Başka kadınlara bakarak mastürbasyon yaptığını anlattı. Umursamadım. Ama ondan çok soğudum. Sizce bu ilişki böyle devam eder mi?

CEVAP

Değerli okurum, bilmem. O mastürbasyona alışmış. Mastürbasyona devam ederse seni üzer. Başka kadınlara bakıp mastürbasyon yapıyorsa çapkın. Bu da olumsuzluk oluşturabilir. Ama zamanla birbirinize alışır, bu tür yan yollardan geçip gerçek yola girer, el ele tutuşursanız bu yuvada geçmişin bu tür esintileri unutulur gider.

Boyu kalıtsal mı?

Cinsel ilişkiye girmek penisin uzamasını sağlar mı? Yoksa boyu kalıtsal mı?

CEVAP

Değerli okurum, ilişki uzamasını sağlamaz. Eğer öyle olsaydı erkekler bunu keşfeder o yaşlarda, babalar çocuklarına kiralık kadınlar tutarlardı.

Acaba hamile kaldı mı?

Sevgilimle denizde sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve ben boşaldım. Acaba gebe midir?

CEVAP

Değerli okurum, kalmadı ama bula bula denizi mi buldunuz?

Prezervatifi bulamadık

Kız arkadaşımla ilişkiye girdik. Prezervatif takmıştım ama sonrasında prezervatifi bulamadık. Ne yapmamız gerekiyor?

CEVAP

Sevgili okurum, hiçbir şey yapma. Prezervatif içeride kaldı. Zamanı gelince çıktı gitti. Ayrıca içeride kalsa ne olacak? Kendi kendine çıkacak.

Vajinamın dudağı büyük

14 yaşında kızım. Vajinamın dudağı çok büyük. Acaba bu durum ileride sorun yaratır mı?

CEVAP

Sevgili okurum, olmaz. Yeter ki sen kafana takıp sorun yapma.

Ya kan durmazsa?

2 yıldır ilişkimiz var. Kız arkadaşımla birlikte olmak istiyoruz ama zarı yırtılınca ya kan durmazsa diye korkuyoruz. Ne yaparız?

CEVAP

Değerli okurum, kan dediğiniz gibi olmayacak. Belki kanamayacak. Ama işin öteki bölümüne beni niye karıştırıp bulaştırıyorsunuz? Sorumluluklarınızı nasıl üstlenebilirim? Benim çocuklarım olsaydınız kulaklarınızı çekerdim.

Sevgilim hamile mi?

28 yaşındayım. 2 yıldır ilişkim var. Kız arkadaşım spiral taktırdı. Sevgilimin adetleri düzensiz. Bu ay adet görmedi. Acaba hamile kalmış olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, spiral büyük ölçüde çözüm ama sorunlarınız daha çok spiralden kaynaklanıyor. O da kadın doğum uzmanlarının işi. Onu gözden geçirsinler.

Mastürbasyondan vazgeçemiyorum

26 yaşındayım. Mastürbasyon yapmaktan vazgeçemiyorum. Kaç kez denedimse olmadı. Evlendikten sonra da bu sorun devam eder mi?

CEVAP

Değerli okurum, evlenince devam edebilir. Yaşın gereği ilişkiye başla. Saplanmış kalmışsın. Bir tür tutkuya dönüşmüş. Ama hiç üzülme. Vazgeçmeyi öğreneceksin. İradenle çatışma. Yumuşak davran. Savaşından da vazgeçme.

İlaçlar işe yarar mı?

34 yaşındayım. Şimdiye kadar pek çok kadın beni beğendiğini söyledi. Ama cinsel organım boyu yüzünden onlara yanaşamıyorum. Satılan ilaçlar işe yarar mı? Çözümü var mı?

CEVAP

Değerli okurum, sen bu organla barış. Operasyonla 1-2 santim uzayabilir. Ona gerek olup olmadığına uzman karar verir. Bunları düşünmeden ruhunu rahatlatmak için dene bakalım şu kızları! Ne diyecekler? Onların kararı önemli. Değerlendirmeyi onlar yapsın. Ben de bilgileneyim.

Geç boşalıyorum

28 yaşındayım, 45 dakikada boşalıyorum. Kızlar 4-5 kez orgazm oluyor. Bu karşı cinste sorun yaratıyor. Bu süreyi nasıl kısaltabilirim? Kızlar benden kaçıyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, şimdilik böyle idare et. Çünkü hemen yapılacak bir şey yok. İleride evleneceğin partnerin sana uyumlu olursa ikiniz de şanslı sayılırsınız. Belki evlendikten sonra bir çözüm ararsın.

Çocuğum olur mu?

25 yaşındayım, benim isteğim çok fazla. Günde 3 sefer boşalıyorum. Acaba benim ileride çocuğum olur mu? İsteğime karşı koyamıyorum.

CEVAP

Değerli okurum, ne zaman evlendin? Evlendin ama evlilik yolunda mı? Aileyi geçindirecek para koynunda mı? Bunlara tamam diyelim, şimdilik bir ev kiralayalım. Eşyaları da krediyle alalım. Geceler senin. Sen alışmışsın mastürbasyona, ilişkide zorlanıyorsun. Kadın düşünüyor derin derin. Sonunda bu engeller aşıldı. Yaşın geldi 32’ye. İşte o zaman sor bana. Hemen çocuk yap derim. 1 yıl sonra bebek doğunca bir kutlama çiçeği gönderirim.

Kadınlardan çekiniyorum

27 yaşında, aslan gibi delikanlıyım. Penisim 9 santim. Küçük olduğu için zorlanıyorum. Bir kadınla birlikte olmaya çekiniyorum. Ne olur bir yol gösterin.

CEVAP

Değerli okurum, ilişkiler santime göre değerlendirilseydi şimdiye kadar ama töre ama yöre üzerine gidilir, kızların evlilikteki mutluluk şansları garanti edilirdi. Birinci dersin bu. İkincisi işlevi üzerine. Sen çekinip acemiliğinin üzerine çekingenliğini de tuz biber gibi ekersen, bu yolda gidersen yarı yolda kalırsın. Oysa aynı boyda bir organa sahip olan erkek, kullanmada ustaysa şu örnek gibi olur; el testeresi yerine elektrikli testere kullanıyor demektir. El testeresi 40 santim, elektriklisi 10 santim. Ama gördüğü işin ve de testerenin de hayranları çoktur. Sıva paçaları gir dereye. Akıntının yönü kadında sorun yaratmıyorsa, bir dene. Sonra konuşalım yine.

Geç boşalınca kızlar rahatsız oluyor

18 yaşındayım, şimdiye kadar 3 kere ilişkiye girdim. Ben geç boşalıyorum. Bundan partnerlerim rahatsız oluyor. Acaba ne yapmam lazım?

CEVAP

Değerli okurum, sakın ola ki şansını küstürme. Şimdilik zaman bakımından kapkaç programı uygulayan kızlardan şikayet ediyorsun. Sana geliş-gidiş 1 saat. Evde oyalanmanıza da 1 saat ayırsak 2 saat eder. Fazla zamanı ailesi sorar. Çünkü kızlardan biri not defteri, öteki oje, bir başkası da saç tokası almaya çıkmıştı. Ayrıca uzun ilişkiye ruh ve doku olarak programlı değiller. Ya evlilikte ise: Kırmızı ışıklar, yerde peluş halılar, müzik, seç, beğen, gevşe... Kışın kalorifer, yazın klima, müzik seç, beğen ve gevşe. Yemekler de iyiydi, şu kadınının yaptığı zeytinyağlı biber dolması yenirdi yani. Zaman çok, geceler geçmek bilmiyor. İşte kaçırma dediğim şans kuşu bu. Dikkat et, ürkütme.

15