Terör operasyonunda dikkat çeken ayrıntı

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde dün 5 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyonda kullanılan bombaların üzerine, PKK'lı teröristler tarafından önceki gün Trabzon'un Maçka ilçesinde şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün adının yazılması dikkat çekti.

13 Ağustos 2017, Pazar 15:00

Terör operasyonunda dikkat çeken ayrıntı
Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, dün saat 14.45'te Hakkari'nin Şemdinli ilçesinin Balkayalar Dağı'nda İHA ile tespit edilen 5 teröristin, düzenlenen hava harekatıyla etkisiz hale getirildiği belirtilmişti.Trabzon’un Maçka ilçesinde önceki gün güvenlik güçlerine yerlerini gösterdiği teröristler tarafından şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül, 2 ay önce sosyal paylaşım sitesinden, ‘Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın’ mesajını paylaşmıştı.

Eren'in şehit haberinin gelmesinin ardından sosyal medyada on binlerce kişi, ‘Eren iyi ki varsın’ mesajını yazmıştı.


BU FOTOĞRAFIYLA BİR KEZ DAHA AĞLATTI

Bu arada, şehit Eren Bülbül'ün ailesi, son olarak evlatlarının öyle bir fotoğrafını paylaştı ki görenler yeniden gözyaşlarına boğuldu. Daha 14 yaşında baba acısını yaşayan Şehit Eren Bülbül, hayatın zorluğunu her şekilde yaşadı. Ailesine katkı olsun diye yaz tatillerinde çalışan Eren’in 10 yaşında sırtında odun taşırken çekilmiş fotoğrafı sosyal medyaya en fazla paylaşılanlar arasına girdi.