Telefonları kapıştılar

İstanbul'un gözde kulüplerinden Supermarket'te önceki akşam düzenlenen 'White is the New Black' partisine ünlü isimler akın etti

Telefonları kapıştılar

Ebru Şallı Tan, Pınar Altuğ-Yağmur Atacan, Selin İmer, Süreyya Yalçın gibi ünlü isimler özel olarak hazırlanan BlackBerry kokteyllerini içtikten sonra kendilerine hediye edilen BlackBerry Torch telefonlarla evlerinin yolunu tuttular.

Supermarket’te geçtiğimiz salı düzenlenen partide hem Sevgililer Günü kutlandı hem de Blackberry’nin ev sahipliğinde “White is the New Black!” gecesi düzenlendi.

Yeni model Beyaz BlackBerry Torch 9800 için düzenlenen ve Sevgililer Günü’nü kutlamak üzere tasarlanan salı partisine birçok ünlü sima katıldı. Beyaz konseptli partide davetliler beyaz giymese de aksesuvarlarında beyaza yer verdi.

Gecede DJ tarafından davetlilere sorulan soruların doğru cevabını parti öncesinde verilen şifreyle BBM (Blackberry Messenger) ile gönderen ilk 3 şanslı kişiye Beyaz Blackberry Torch hediye edildi. Ayrıca partiye katılan bazı ünlülere de telefonlar hediye edildi. (Habertürk)