Süper Star'ın yüzüne ne oldu?

Son dönemde dişçisi, kuaförü ve estetisyeninde rekor saatler kalarak dikkatleri üzerine çeken Ajda Pekkan, yeni görünümüyle önceki gün 13. Auto Show'un açılışına katıldı

Süper Star'ın yüzüne ne oldu?

Açılışta ‘Bir Günah Gibi’ şarkısını seslendiren Pekkan’a Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Torben Eckardt tarafından Volvo S60 R-Design marka kırmızı bir araba hediye edildi.

Ancak Ajda Pekkan'ın yüzündeki şişlikler gözlerden kaçmadı. Ajda Pekkan, gazetecilerin yeni bir estetik operasyon geçirip geçirmediğine ilişkin soru sormalarına izin vermedi.

Pekkan’ın tek şarkı için 185 bin liralık araba alması dikkat çekti. Volvo standına Enbe Orkestrası’yla birlikte gelen Ajda Pekkan, şarkısını seslendirdikten sonra ilk kez otomobil-severlerin karşısına çıkan S60 ve V60’ı basına tanıttı.

Pekkan ile birlikte üzeri örtülü bir arabanın yanına gelen Eckardt, “Çok sevilen bir sanatçı olarak sizi burada ağırlamaktan ve bu arabayı hediye etmekten dolayı mutluyuz” dedi. Çok mutlu olduğunu ifade eden Pekkan uçağa yetişmesi gerektiğini söyleyerek CNR fuar alanından ayrıldı.