Sergen: Ferrari sürekli kadın peşinde

Sergen: Ferrari sürekli kadın peşinde

Beşiktaşlı Matteo Ferrari’nin Fenerbahçe karşılaşmasında Diego Lugano’ya kasten dirsek atarak; hem penaltıya sebep olması hem de kırmızı kart görmesi, Beşiktaş’ın efsane futbolcularından Sergen Yalçın’ı da kızdırdı. TRT 1’deki “Stadyum Pazar” programında pozisyonu yorumlayan Yalçın, “Ben görüyorum, duyuyorum; Ferrari sürekli dışarıda, kadın peşinde. Futbolla ilişkisi kalmamış. İbrahim Üzülmez’i bir kalemde gönderenler, Ferrari’yi ne yapacaklar? Yönetim hemen Ferrari’yi göndermeli” dedi.

FERRARİ KENDİNi SAVUNDU

Beşiktaş’ta, Fenerbahçe yenilgisinin faturası kendisine kesilen Ferrari, gördüğü kırmızı kart sonucu takımını eksik bıraktığı için çok üzgün olduğunu söyledi.

Takım arkadaşları İbrahim Toraman, Sivok ve Ekrem’e içini döken İtalyan oyuncu, “Kırmızı kart görmemek için çok uğraştım. Maçın başından itibaren Lugano beni her şekilde tahrik etti. Yeri geldi tırnaklarını, vücuduma geçirdi. Vücudumun her yeri çürük. Sırtımda ve göğsümde morluklar var. Yediğim tekmeleri herkes gördü. Hakem Lugano’yu görmedi. Durup dururken kendisine neden dirsek atayım. Beni üzen takımın ben atıldıktan sonra oyundan tamamen düşmesi. Sabaha kadar uyuyamadım” dedi. Çok pişmanım” diye dert yandı.