Sağlıklı kahve zamanı

Kahve markası NESCAFÉ, kahve keyfine sağlık katmak için yepyeni ve farklı üç kahve çeşidi geliştirdi

Sağlıklı kahve zamanı

Kahvenin antioksidan gücü ile sağlığa faydalı doğal içeriklerin harmanlandığı NESCAFÉ Greenblend, NESCAFÉ Lif-Aktif ve NESCAFÉ Vita-Lift farklı ihtiyaçlar için farklı çözümler sunuyor.

NESCAFÉ Greenblend: Daha Fazla Antioksidan

Dünyada sadece NESCAFÉ tarafından üretilen ve benzeri bulunmayan NESCAFE Greenblend; kavrulmuş kahve çekirdekleri ve yeşil kahve çekirdeklerinin özel harmanından oluşuyor.

Yeşil kahve çekirdeklerinin etkisiyle diğer kahvelere oranla daha fazla antioksidan içeren NESCAFE Greenblend, aynı zamanda NESCAFÉ’nin mükemmel lezzetinden de ödün vermiyor.

NESCAFÉ Lif-Aktif: 1 Fincan Hafiflik

Türkiye’ye özel üretilen ve dünyada bir ilk olan NESCAFÉ Lif-Aktif; içerdiği prebiyotikler sayesinde bağışıklık sistemini düzenleyen probiyotik bakterilerin bağırsaktaki gelişimini ve yaşamını destekliyor.

NESCAFÉ Vita-Lift: 1 Fincan Güzellik

NESCAFÉ Lif-Aktif gibi yine Türkiye’ye özel üretilen ve dünyada bir ilk olan NESCAFÉ Vita-Lift’in içeriğinde ise siyah üzüm çekirdeği ekstraktı ve E vitamini bulunuyor.

Siyah üzüm çekirdeği cildin bağ dokusunu kuvvetlendirmeye yardımcı oluyor ve cildin sarkmasını önlüyor. Hücre yenileyici etkisiyle cildin güzelleşmesini, daha sıkı ve elastik olmasını sağlıyor.

Aynı zamanda, solgun ve cansız cilde sahip olanların da doğal yardımcısı. 1 fincanındaki siyah üzüm çekirdeği ekstraktı 1 bardak üzüm suyuna eşit olan NESCAFÉ Vita-Lift’in aynı zamanda 1 fincanı günlük 10 gram olan E vitamini ihtiyacının yüzde 42’sini karşılıyor.

Bu kapsamda bir buluşma gerçekleştiren NESCAFÉ, Shiatsu Masajı ve Nefes Terapisi seansları eşliğinde konuklarına yeni fonksiyonel kahvelerini tanıttı.