Rooney'e yol göründü

Teknik direktörüyle girdiği sert tartışmalar ve gündeme bomba gibi düşen seks skandalı, Rooney'i Manchester United'dan ayırıyor

Rooney'e yol göründü

POSTA İNTERNET

Son dönemde Teknik Direktör Sir Alex Ferguson ile girdiği sert tartışmaların yanı sıra evlilik dışı ilişkisiyle de büyük tepki çeken Manchester United'ın genç yıldızı Wayne Rooney'e yol göründü...

SUNDAY MIRROR PATLATTI

İngiliz Sunday Mirror gazetesinin dünyaya duyurduğu özel haberde, ünlü forvetin ocak ayında takımdan ayrılmak istediği iddia edildi.

Kariyerinin zirvesinde milli golcüyü Old Trafford'da tutabilmeye yönelik yeni sözleşme girişimlerinin de sonuçsuz kaldığını belirten gazete, kulüp içindeki kaynaklarına dayanarak, "Rooney ile Alex Ferguson arasındaki ilişki onarılamayacak düzeyde kötüleşti" ifadesini kullandı.

KİMLER TALİP OLACAK?

İngiliz Premier Ligi dışına transfer olması beklenen genç oyuncunun Real Madrid veya Barcelona renklerine bağlanabileceği spekülasyonları yapılıyordu. İngiltere sınırları içinde ise Chelsea ve Manchester City'nin Rooney'e talip olabileceği tahmin ediliyor.

Rooney'nin, Alex Ferguson'la arasının açılmasına da neden olan evlilik dışı ilişkisi, yıldız golcünün, çocukluk aşkı Coleen ile evliliğini derinden sarsmış, Coca-Cola da Roooney ile yaptığı 7 milyon sterlinlik sponsorluk anlaşmasını geri çekmişti.

5 MAÇTA TEK GOLÜ VAR

Wayne Rooney'nin takımdan olası gidişinin, David Beckham ve Cristiano Ronaldo'nun gidişlerinden çok daha büyük şok dalgaları yaratacağına adeta kesin gözüyle bakılıyor.

Wayne Rooney, bu sezon çıktığı beş maçta sadece bir gol atabilmişti.

POSTA İNTERNET