Rijkaard dönemi bitiyor

Galatasaray'da merakla beklenen yönetim kurulu toplantısı sona erdi. Hollandalı teknik adamla yolların ayrıldığı kararı çıktığı öğrenildi

Rijkaard dönemi bitiyor

Sarı-kırmızlı yönetimin toplantısı sonrası konuşan Mehmet Helvacı, "Bazı kararlar aldık ama şu anda açıklayamıyoruz. Önümüzdeki günlerde her şey netleşir" diye konuştu.

Ancak yöneticilerin tümü toplantıda Frank Rijkaard ile yollarının ayrılacağı öğrenildi. Toplantıda Rijkaard'ın takıma artık yararı dokunamayacağı ve önümüzdeki hafta Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki Fenerbahçe derbisi için yarın bir isim için fikir birliğine varacakları bildirildi.

Mecidiyeköy'de bulunan kulüp binasında 2 saat süren yönetim kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan kulüp ikinci başkanı Mehmet Helvacı, aldıkları kararları önümüzdeki günlerde duyuracaklarını ifade etmiş ''Genel bir görüş alışverişiydi bu. Şu anda sizin beklentinizi karşılayacak bir kararı açıklayacak durumda değiliz.

Yönetim kurulu olarak bir takım sonuçlara ve kararlara vardık. Bunu önümüzdeki günlerde sizlere açıklayacağız'' diye açıklama yapmıştı.