Ridjkaard ve Neeskens gönderildi

Galatasaray'da, Teknik Direktör Frank Rijkaard'ın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi

Ridjkaard ve Neeskens gönderildi

Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklama şöyle:

"20 Ekim 2010 tarihi itibarıyla Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard, antrenörümüz Johan Neeskens ve yardımcılarıyla yaptığımız karşılıklı görüşme sonucunda yollarımızı ayırma kararı vermiş bulunuyoruz...

Bugüne kadarki çalışma sürecimizde iş disiplini, çalışkanlığı, insanlığı, kimlik ve kişiliği ile karşılıklı ilişkilerimizde hiçbir sıkıntı yaşamadığımız, tecrübe ve birikimini bizimle paylaşan Sayın Frank Rijkaard’a Galatasaray’a verdiği emek ve mesaisi için teşekkürü borç biliriz.

Çalışması ve beyefendi kişiliğiyle birlikte olduğumuz süreçte futbol adamlığı ve ustalığını bu konuda deneyimlerini ve görüşlerini aynı ortamlarda soluduğumuz antrenörümüz Johan Neeskens’e Galatasaray camiasına katkıları, emeği ve çalışması için müteşekkir olduğumuzu belirtiriz.

Her iki ustanın yanısıra teknik heyetimizde yer alan Alberto Roca Pujol ve Carlos Quadrat’a da bugüne kadar kulübümüz bünyesinde vermiş oldukları mesaileri için teşekkür ederiz."

İMKB'YE DE BİLDİRİLDİ

Galatasaray Kulübü, teknik direktör Frank Rijkaard ve yardımcıları ile yolların ayrıldığını İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na (İMKB) bildirdi.

Galatasaray Sportif Sınai ve Yatırımlar A.Ş.’den İMKB’ye yapılan açıklamada, "Futbol takımımızın teknik direktörü Franklin E.Rijkaard ve ekibiyle (Johannes Jocobus Neeskens, Carlos Cuadrat, Alberto Roca Pujol) karşılıklı anlaşılarak sözleşmeleri feshedilmiştir" denildi.