Önce ayrı yaşadığı eşini sonra kendini vurdu!

Gaziantep''te, Ömer Genç ayrı yaşadığı eşi Emine Genç'i sokak ortasında tabancayla öldürdü. Ömer Genç eşini öldürdüğü sokağın 100 metre ilerisinde de kendi yaşamına son verdi

21 Mart 2017, Salı 14:58

Önce ayrı yaşadığı eşini sonra kendini vurdu!
Gaziantep'te  saat 13.30 sıralarında Bostancı Mahallesi'nde meydana gelen olay şu şekilde gelişti: Ömer Genç, uzun süredir ayrı yaşadığı eşi Emine Genç ile ölen bir yakınının taziyesinde karşılaşınca henüz bilinmeyen nedenle tartıştı.


18 YILDIR AYRI YAŞADIĞI EŞİNİ VURDU


Tartışma sırasında öfkelenen Ömer Genç, yanındaki tabancayla 18 senedir ayrı yaşadığı eşi Emine Genç'i ateş ederek öldürdü.

Eşini öldürdükten sonra kaçmaya başlayan Ömer Genç, 100 metre uzaklıktaki sokakta bu kez tabancayı kendi başına dayayıp tetiği çekerek yaşamına son verdi. 


 
Silah sesini duyanların ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yapılan kontrolde Emine Genç  ve Ömer Genç'in öldüğü belirlendi.
 

YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ


Sokaklarda önlem alan polisin incelemesi sürerken, yaşananları duyan  Emine ve Ömer Genç çiftinin yakınları da geldikleri olay yerinde gözyaşı döküp, sinir krizi geçirdi.

DHA