Oje tutkunları beklemeye son

Dakikalarca ojenizin kurumasını beklemeye son! Ojenin en düzgün şekilde kurumasını sağlayan Flormar oje kurutucu sprey ile, ojem bozuldu devri kapanıyor

Oje tutkunları beklemeye son

Ojenin kurumasını beklemek tüm kadınlar için can sıkıcı bir durumdur. Ya yanlışlıkla bir yere değersiniz ya da kuruduğunu sandığınız oje tırnaklarınızın üzerinde çizikli bir görüntü oluşturur.

Bir şekilde ustalıkla sürdüğünüz ojeniz bozulur ve sürekli ojenizi yenilemek zorunda kalırsınız. Flormar, tırnaklarınız kadar vaktinizin de değerli olduğunu biliyor ve yeni ürünü Flormar oje kurutucu sprey ile ojenizin anında kurumasını sağlıyor.

Flormar oje kurutucu sprey, ojenin kuruma süresini azalttığı gibi, tırnaklar üzerinde kaygan bir katman oluşturarak bozulmasını da engelleyerek, parlaklık da kazandırıyor.

Ayrıca içeriğindeki E vitamini ve limon yağı ile tırnaklara nemlendiricilik kazandırırken, tırnak etlerini de yumuşatıyor. Flormar ojenizi sürdükten sonra bir dakika bekleyip, Flormar oje kurutucu spreyi tırnak yüzeyinize sıktığınızda, ojeniz anında kuruyacak.

Böylece bakmaya doyamadığınız tırnaklarınızın, güzelliği bozulmayacak. Flormar kiosklarından ve diğer satış noktalarından satın alabileceğiniz Flormar oje kurutucu sprey ve tüm Flormar ürünlerini www.e-flormar.com adresinden de sipariş edebilirsiniz.