O da mı beyazlaşıyor?

Ünlü şarkıcının geçtiğimiz günlerde çekilen bu fotoğrafları kafaları karıştırdı

O da mı beyazlaşıyor?

Müzik dünyasının yıldız ismi Beyoncé Knowles, bu hafta çekilen fotoğraflarıyla hayranlarının kafasını karıştırdı. 29 yaşındaki şarkıcının Hollywood'da alışveriş yaparken görüntülendiği fotoğraflarda, saçlarının sarı olmasının yanı sıra, tüm teninin renginin de oldukça açıldığı dikkat çekti.

Milliyet.com.tr'nin haberine göre fotoğraflarda Beyoncé'un teninin bu denli açık renkli görülmesinin bir ışık oyunu olabileceği görüşlerinin yanı sıra, ünlü yıldızın ten rengini açtırmaya yönelik bir tedavi gördüğünü söyleyenler de var.

Londra Dermatoloji Merkezi'nden Doktor Sunil Chopra, derideki pigmentlerin renginin açılmasına yönelik karışımın geçici özellikte olduğunu, haftada iki-üç hastasının böyle bir uygulama istediklerini söyledi ve ekledi:

"Ancak Beyoncé için bu durumun geçerli olabileceğini sanmıyorum, zira bu yöntem tüm vücut üzerinde kullanılamaz." Beyoncé ilk kez bu tür bir iddiayla karşı karşıya kalmıyor, 2008 yılında da L'Oreal, reklam kampanyasında ünlü şarkıcının tenini dijital yöntemler kullanarak beyazlaştırmakla suçlanmıştı