Mezuniyetine 1 hafta kala öldü

Edirne'de kamyonetin kanala uçması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Kaza sonucu hayatını kaybeden lise son sınıf öğrencisi Özge Ateşal'ın okulundan mezun olacağı için hazırlık yaptığı, törende giyeceği kep ve cübbeyle çekilmiş fotoğrafını Facebook'ta paylaştığı görüldü

Mezuniyetine 1 hafta kala öldü

Gelibolu’dan Keşan’a giden Volkan Şen yönetimindeki kamyonet, Enez kavşağına yaklaştığı sırada sürücüsünün direksiyon kontrolünü kaybetmesi sonucu yol çalışması nedeniyle kazılan yaklaşık 10 metre derinliğindeki kanala düşerek takla attı. Kazada sürücü Volkan Şen ve araçta bulunan Ceylan Civelek yaralanırken Keşan İlhami Ertem Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe Bölümü 12’nci sınıf öğrencisi Özge Ateşal olay yerinde öldü.

Kazayı görenlerin ihbarıyla gelen sağlık ekipleri ve polis, çamur nedeniyle güçlükle kanala girdi. Yaralılar Şen ve Civelek, ambulanslarla Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Özge Ateşal’ın cesedi ise savcı ve polisin yaptığı incelemesinin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

HAFTAYA MEZUN OLACAKTI

Özge Ateşal’ın, okulundan mezun olacağı için hazırlık yaptığı, törende giyeceği kep ve cübbeyle çekilmiş fotoğrafını sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta paylaştığı görüldü. Kazayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

DHA