Mestalla'nın yeni yıldızları İstanbul'dan çıkacak

Alt yapısından yetiştirerek futbol dünyasına Isco ve David Silva gibi yıldızları kazandıran Valencia CF, kulübün Yönetim Kurulu Üyeliği ve Futbol Vakıf Başkanlığını yapmış olan Társilo Piles'in oğlu Javier Piles'in girişimleri ile genç yetenek avı için İstanbul'a geliyor

Mestalla'nın yeni yıldızları İstanbul'dan çıkacak

Futbola gönül ve emek veren genç yetenekler, resmi Valencia CF koçları tarafından 16 – 21 Haziran 2014 tarihleri arasında özel kamplara alınacak. Katılımcılar teknik, taktiksel, fiziksel ve psikolojik olarak her anlamda özel bir şekilde çalıştırılacak ve Dünya Kupası Şampiyonu olan İspanya’nın futbol sistemi ile eğitilecekler. 

KATILIM SINIRLI

Gençlere verilecek derslerin ardından akşamüstü antrenör eğitim ve seminerleri başlayacak. Antrenör ve antrenör adaylarına verilecek eğitimlerde Valencia CF ve İspanyol metodolojisi, sistematiği, yeni antrenman teknikleri, oyuncu izleme vb. konular üzerine teorik ve pratik eğitimler verilecek. Valencia CF sertifikalarının dağıtılacağı seminerlere katılım sınırlı.

6-16 yaş arası tüm kız ve erkek çocukların katılabileceği bu eğitim Darüşşafaka’nın Maslak’taki tesislerinde verilecek. Resmi Valencia CF genç takım antrenörleri bire bir eğitim almanın ayrıcalığı yaşayacak yıldız adayları Valencia CF antrenörlerinin seçeceği en yetenekli iki çocuk, Valencia CF İspanya futbol kampına alınacak.

Hayal Fabrikası olarak da bilinen futbol kampı Gloval Academy yöneticisi Francisco Joaquin Perez Rufele, Kulüp başkanı Amadeo Salvo ve Yönetim Kurulu’nun altyapıyı güçlendirme hedefi ile hayata geçirildi. Valencia CF, futbol kampı ile en iyileri yetiştirerek dünyanın en iyi futbol okullarından biri olmayı hedefliyor.

BİLGİ İÇİN:

http://valenciafutbolkampi.com/