Mersin İY'den sürpriz transfer

Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, Bursaspor'un Sırp stoperi Milan Stepanov ile anlaştı

Mersin İY'den sürpriz transfer

Asbaşkan Dr. Ayhan Erdem, transfer çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini söyledi. Bu kapsamda da Bursaspor ile 2013 yılına kadar sözleşmesi bulunan Stepanov’la masaya oturduklarını ifade eden Erdem, "Her koşulda anlaştığımız Stepanov’u kadromuza dahil ettik. Şu an itibariyle Stepanov, bir yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllığına kendisini formamıza bağlayan sözleşmeye imza attı" dedi. Erdem, Stepanov’un 2 Temmuz’da başlayacak Davraz kampında da yer alacağını söyledi.

Mersin İdmanyurdu’na gönül vermiş herkesten sabırla ve yönetime güvenerek transfer çalışmalarını takip etmesini isteyen Erdem, transfer komitesinin çok önemli isimlerinde aralarında bulunduğu bazı futbolcularla görüşmelerine devam ettiğini vurguladı.

Aralarında yabancı ve "yıldız" diye tabir ettiği futbolcularla anlaşmak üzere olduklarına işaret eden Erdem, "Yeni transferler yolda. İmza atana kadar isim açıklamak istemiyoruz. Ancak önümüzdeki bir kaç gün içerisinde yeni transferlerimizle futbol camiasının karşısında olacağız" diye konuştu.