Lucescu resmen açıkladı: Kalıyorum

Galatasaray'ın 1 numaralı teknik direktör adayı Mircea Lucescu, bugün Donbass Arena'da yapılan basın toplantısında söylentilere son noktayı koydu. Rumen hoca kulübünde kalıyor

Lucescu resmen açıkladı: Kalıyorum

Lucescu ve kulübün üst yöneticisi (CEO) Sergei Palkin, bugün 12.30’da Donbass Arena’da basın mensuplarının karşısına çıktı.

Lucescu'nun kulübünde kaldığı haberleri dün ortaya çıkmıştı. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal da "Ukrayna'da yaşananlar nedeniyle hiçbir teknik adam Donetsk'e gitmek istemiyor. Ahmedov da Lucescu'nun yerine teknik adam bulamadığı için hocaya izin veremiyor. Artık biz de Alman ya da Hollanda ekolüne yöneleceğiz" diyerek bu haberleri doğrulamıştı.

Yine de bütün sarı kırmızı taraftarlar son bir umutla basın toplantısını bekliyordu. Ancak basın toplantısında konuşan tecrübeli hoca "Shakthar ile devam eden bir kontratım var. Yeni bir kontrat önerilmedi ama belki de de bir 10 sene daha burada kalacağım. Burada olmaktan mutluyum, bu takım için çalışmayı seviyorum. Benden uzun süre "Ayrılıyorum" sözünü duymayacaksınız" diyerek Galatasaraylıların hayallerini yıktı.