Küçükçekmece'deki servis kazasının görüntüleri ortaya çıktı!

İstanbul Küçükçekmece'de bir işçi servis aracı metrobüs yoluna girerek durağa çarptı. Kazada serviste bulunan 3 kişi yaralandı. İşe gitmek için evlerinden çıkan İstanbullular hem metrobüste, hem de karayolunda trafiğe yakalandı

12 Ekim 2017, Perşembe 18:18

Küçükçekmece'deki servis kazasının görüntüleri ortaya çıktı!
D-100 Karayolu Küçükçekmece mevkiinde işçi servis minibüsü metrobüs yolnu girdi. Serviste bulunan 3 kişi yaralandı.

Kaza saat 06.45 sıralarında meydana geldi. D-100 Karayolu Edirne istikametinde seyreden servis minibüsü henüz bilinmeyen bir nedenle sürücüsünün hakimiyetinden çıkarak metrobüs yoluna oradan da metrobüs durağına girdi.

3 KİŞİ YARALANDI


Kazanın ardından olay yerine ambulans, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Kazada servis minibüsündeki 3 kişi yaralandı. Sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından yaralılar çevre hastanelere kaldırıldı.

SEFERLER YAPILAMIYOR

Kazanın ardından metrobüs seferleri de bir süre yapılamadı. Ardından ise kademeli olarak yapılmaya başlandı. Ancak metrobüsler çalışma olduğu için Küçükçekmece durağında durmuyor.


TRAFİK FELÇ OLDU


Kaza hem metrobüs seferlerini hem de D-100 Karayolundaki trafiği aksattı. İşe gitmek için evlerinden çıkan İstabullular yoğun trafikte kaldılar.SERVİSİN DURAĞA ÇARPMA ANI BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ