Kız arkadaşını vurup intihar etti

Ankara'da bir polis memuru, barışma teklifini reddeden eski kız arkadaşını beylik tabancasıyla ağır yaraladıktan sonra kendini vurdu

Kız arkadaşını vurup intihar etti

Ankara’da bir polis memuru, barışma teklifini reddeden eski kız arkadaşını beylik tabancasıyla yaraladıktan sonra intihar etti.

Edinilen bilgiye göre, Viranşehir İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Serkan U. (30), Bala Adliyesi’nde çalışan eski kız arkadaşı A.Y’yi ziyaret edip, barışma teklifinde bulundu.

İddiaya göre Serkan U, barışma teklifini reddeden A. Y. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine ikili, kalabalıktan uzaklaşarak tuvaletlerin olduğu bölüme geçti.

Burada da süren tartışma sırasında sinirlerine hakim olamayan Serkan U, beylik tabancasıyla ateş edip A.Y’yi yaraladı. Serkan U, daha sonra aynı silahla başına tek el ateş etti.

Silah sesini duyan adliye çalışanları olay yerine ambulans çağırdı. Serkan U, kaldırıldığı Bala Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Dışkapı Yıldırım Beyazit Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan A.Y’nin sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.