Yeni Yazısı > Kadın zevk alamaz - 26.06.2014

Kadın zevk alamaz
26 Haziran 2014

Bazı erkekler eşlerinin cinsellikten zevk almadığını yazıyor. Beyler, erken boşalmanız varsa kadın zevk alıp tatmin olmaz. Çünkü onu hep yarı yolda bırakıyor, sırtınızı dönüp yatıyorsunuz. Cinsellik kendini düşünmek değildir. Eşinizi de düşünün, sorun varsa tedavi olun...

Külotlu çoraba bayılıyorum

25 yaşındayım. Külotlu çorap giyen kadınlardan hoşlanıyorum. Sizce bu bir hastalık mıdır?

CEVAP

Değerli okurum, takıntı yapmazsan hastalık mastalık değildir. Doğru yolda, iyiye kullanırsan ustalıktır, ustalık.

Kız zevk almıyor

23 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdikten 1 dakika sonra boşalıyorum. Sevgilim zevk almadığını söylüyor. Onu kaybetmek istemiyorum, ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, kız arkadaşın zevk almayacak. Daha merhabasında sen bitiyorsun. O da ne olduğunu anlamıyor. Yemeğe oturdunuz, kız arkadaşın çatalla bir lokma ağzına attı. Sen yemek tabağını önünden aldın. Şimdi ben sana soruyorum, kız arkadaşın o yemekten zevk aldı mı? Bana göre ne gezer! Evlendiğinde erken boşalmanı tedavi ederiz.

Başarı oranı nedir?

Kızlık zarını diktirirsek başarı oranı nedir? Bu konuda bana bir uzman önerir misiniz?

CEVAP

Değerli okurum, bunlar gazete köşelerinden önerilmez. Ayrıca da bu gibi durumlarda araya girilmez. Bunu yapan kadın doğum uzmanını sen bulacaksınız. İlk geceden 1-2 gün önce yapılan zarlar dikiş yerinden kanar.

Acaba hamile kalır mı?

19 yaşındayım, sevgilim de 20 yaşında. Seviştik ama birleşmedik. Ben vajinasına boşaldım ve hemen kuruladım Acaba kız hamile kalır mı?

CEVAP

Kalmaz sevgili okurum.

Neden daha çok zevk aldı?

16 yaşındayım. Kızla ilişkiye girdim. Benimle birlikte bir arkadaşım daha girdi. Onun penisinin boyu benimkinden kısa ama o daha çok zevk aldı. Acaba sorun bende mi?

CEVAP

Değerli okurum, bunu niye kıza sormadın? O canınız, ciğeriniz. Ortaklaşa ilişki kuracak kadar samimi iseniz bu soruyu ona soracaktın.

Penisimle dalga geçiyorlar.

18 yaşındayım. Kızlar beni beğeniyor. Penisim 18 santim. Arkadaşlarınki 14-16 santim arasında. Benimle dalga geçiyor. Bunalıma girdim.

CEVAP

Sevgili okurum, bunalımda olacaksın. Kimin öyle arkadaşı olsa bunalıma girer. Sen bu konuyu ürolog arkadaşa giderek çözmeye çalış.

Kızlık zarım esnek mi?

17 yaşındayım. Eski sevgilimle ilişkiye girdik ama benden kan gelmedi. Bunun üzerine ayrıldık. Kızlık zarımın esnek olduğundan şüpheleniyorum. Ama doktora gitmeye de korkuyorum. Sizce ne olabilir?

CEVAP

Sevgili okurum, ben eminim. İşte doktor karşında. Yüzde 100 teşhis: ZAR ESNEK.

Kafayı yemek üzereyim

24 yaşındayım, çalışıyorum. Kız arkadaşım ise 18 yaşında. Onu çok seviyorum. Evlenmeyi düşünüyorum. istiyorum. İlişkiye girdik, kanama olmadı. Neden olabilir? Kafayı yemek üzereyim.

CEVAP

Sakın ha değerli okurum! 18 yaşında çocuk o. Aklına gelen kuşkuları nerede uygulama fırsatı bulacaktı. O sana masumiyetiyle geldi. Zar da esnekti. Bütün olay bundan ibaret.

Hemen sertleşiyor

16 yaşındayım. Ne zaman bir kadın görsem penisim sertleşiyor, kötü düşünüyorum. Okulda, evde, sokakta nereden görürsem hemen sertleşme oluyor. Ne yapmam lazım?

CEVAP

Değerli okurum, kadın, kız görüyor ya da düşünüyorsan, sertleşmesinin neresi kötü? Düşünce niye kötü olsun. Tabii düşüneceksin. O yaşlarda düşünmeyip ne zaman düşüneceksin? Amma velakin iradeni de, kendini frenleyip öğreneceksin. İşin formülü bu. İyi kullandığın sürece doruklara tırmanırsın. Ayağın kayarsa aşağılara yuvarlanırsın.

Karım ilişkiden kaçıyor

Yeni evliyiz, eşim ilişkiye girmek istediğimde benden kaçıyor, kortuğunu söylüyor. Ben eşimle nasıl ilişkiye girebilirim?

CEVAP

Değerli okurum, eşin vajinusmus. Tedaviye ihtiyaç duyduğunuz bir dönemde biz onu size çözeceğiz.

Bir şey anlamıyorum

30 yaşındayım. Nişanlımın geç boşalması. Neredeyse 1 saat sonra boşalıyor. Bu kez de ben hiçbir şey anlamıyorum. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, sana değil, nişanlına yardım etmek gerekir. Geç boşalmalar için fazla bir şey yapamıyoruz. Hele evlenin bakalım. O zaman karı-koca el ele tutuşup uzmana başvurursunuz. Hekime de tedavi fırsatı doğar.

Zararı var mı?

16 yaşındayım. Haftada 5-6 kere mastürbasyon yapıyorum. Bunun bir zararı olur mu?

CEVAP

Sevgili okurum, haftada 3-4’e indiriver.

GÜNÜN SORULARI

İlişkiye girmedim ama...

20 yaşındayım, ön sevişmeden ileri gitmedim. Yani ilişkiye girmeyi kendim istemedim. Evlenince bu olay başıma dert olur mu? Karımla sorun yaşar mıyım?

CEVAP:

Seviş, seviş yani sakızı ağzında çiğne çiğne, yumuşayınca çıkar at değerli okurum. Yine bir sakız, devam. Şimdilik sorun değil. Daha bu konularda çok gençsin. Öyle bir yol seçmişsin ki şuna benziyor: Sanal bir arabaya binmiş, gidiyor ve uçuyor gibisin. Belki de iyi yaptın, kızların da canını yakmamışsın. Bir süre daha böyle gidebilirsin. Ancak bu olay sende alışkanlık yapar, tutkuya dönüşürse sakızı, lezzetli yemeklere tercih eder duruma gelirsin. Gençlik yıllarının o heyecanını arar ama ilişkilerinde yarı yolda kalırsın. Buna da eşin ya da partnerin razı olmaz. Senin de ruhun ve bedenin asla doymaz, cinsel yaşamın kaliteli olmaz

Sevgilim benden memnun değil

31 yaşındayım, bugüne kadar ilişkide kadını düşünmezdim. Şimdi yeni bir ilişkim var ve erken boşalıyorum. Sevgilim durumdan memnun değil. Bana “Tecrübesizsin, kendini tutmalı, hakim olmalısın. Bu durum canımı sıkıyor” diyor. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Bugüne kadar tam 15 yıl ne yaptın be değerli okurum. Geçmişindeki mastürbasyonundan çıkarsak yola, neyi düşünüyorsan düşün ama geleceğini düşünmüyorsun demektir. İster öyle ister böyle yaparsın. Karşısında sorumlu olduğun, duygularını paylaştığın, mutluluk rüyasında el ele dolaştığın biri de olmayınca parmak çocuğa mahkum olursun!!! O seni tutsak almış ve erkenci olmuşsun. İlişki zevkini kadına da ayırmamış, cinsellik tahtına sadece sen oturmuşsun. Konu seks ise gerisi teferruat demiş, en önemli mutluluğun kapılarını kilitlemişsin. Bu nedenle varoluş nedenlerimizin temel ilkesine uyarak psikolojik yardım almalı, iradeni kullanmalısın.

BÖYLE SORU YOK!

Pompalı tüfek patlayacak gibi

17 yaşındayım. Cinsellik hiç aklımdan çıkmıyor. Pompalı tüfek her an patlayacak gibi. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Patlat ve değerli okurum, patlat da rahat et. Sana da bu yakışır. Boş ver okulu, aileyi. Kızlar var ya yeter! Birini al, birini bırak. Baba parası yemeye devam et. Daha sonraları bu bağımlılıktan kopmadığın için evi, damı sat. Durma, koş oğlum. Bu yaşamda dramlara, acılara, yaşlanınca sürünmelere de yer vardır. Tercih senin. Ya elini tetikten hiç çekme ya da al elini oradan, anlaşırsak yardımcı olacak Hocan!

GÜNÜN SÖZÜ


Nankörlük çevreye hoş ve özverili görünen, içi isyan ve intikamla dolu kişinin resmidir.

H.D.

16