Kadıköy'de yeni bir lezzet durağı: La Mia Luce

La Mia Luce, Türkiye'nin en iyi İtalyan restoranı olma iddiasıyla 20 Haziran'da Suadiye'de kapılarını açtı

Kadıköy'de yeni bir lezzet durağı: La Mia Luce

Türkiye’nin en iyi İtalyan restoranı olma iddiasıyla yola çıkan ve tümüyle bu amaçla donatılan mekan, Kutlay Erdal Şimşek’in şık, keyifli ve kaliteli olanı en lezzetli şekilde sunmak hayaliyle hayata geçirilmiş. “Şık, lezzetli, keyifli" sloganıyla açılan restoran, zengin İtalyan mönüsüyle dikkat çekiyor.

La Mia Luce’nin kurucusu ve sahibi Şimşek, diğer İtalyan restoranlardan kendilerini ayıran özellikleri şöyle tanımlıyor:

“Restoran işletmelerinde fiyat, lezzet ve hizmet analizinin çok iyi değerlendirilmesi gerekiyor. Biz misafirlerimizin en lezzetliyi, en iyi sunuş ile tatmalarını istiyoruz. Ödedikleri bedelin karşılığını en iyi şekilde almaları için çalışıyoruz. Yakaladığımız çizgi sayesinde misafirlerimizle uzun soluklu bir ilişki kuracağımızdan hiç şüphemiz yok. Deniz mahsullü pizzamız, makarna ve salatalarımız, İtalya’da yaşayanların bile enfes bulduğu tiramisumuz, favori lezzetlerimiz arasında.”

La Mia Luce’nin mönüsünde geleneksel ve farklı lezzetler birlikte sunulmaya özen gösteriliyor.

“Klasik İtalyan lezzetleri” ve “şefin spesiyalleri” adı altında hazırlanan dünya mutfağından örnekleri, kendilerine özel şekilde yorumlayarak müşterilerinin damak zevkine uygun biçimde zenginleştiriyorlar. Mekanda hafta içi ve hafta sonu kahvaltı servisi de veriliyor.

Özel günlerde canlı caz quartet’leri, hafta sonları ise DJ performansı gerçekleştirilen mekan, her gün 09:30-24:00 saatleri arasında hizmet veriyor.
La Mia Luce’ye gideceklere önerimizse, keyifli bahçesinde tiramisu, somon füme ve makarnaların tadına mutlaka bakmaları.

www.lamialuce.com

Adres : Plaj Yolu Sok. No:18 B Blok Suadiye / İstanbul
Tel : (0216) 464 17 77 - 78 - 79