İvedik, küfürlü pop yapacak

'Balkon' olayından bu yana ortalarda görünmeyen komedyen Şahan Gökbakar, katıldığı televizyon programında hayranlarına albüm müjdesi verdi. Ancak albüm biraz farklı olacak

İvedik, küfürlü pop yapacak

‘Kenan Erçetingöz’le 60 Dakika’ programına katılan Gökbakar, önceki yıllarda Cem Yılmaz’la girdiği polemikle gündeme gelmişti. Gökbakar, “Bu piyasada Cem Yılmaz’la beni seven yok. Ortaokuldayken Cem Yılmaz hayranıydım. Bir gün kulisine girdim, ‘Sizi çok beğendim’ dedim. Cem de bir peçeteye resmini çizip imza attı. Bu imza verdiği kişinin onu geçmesi bence güzel bir duygu. Onun için de gurur verici olması lazım...” dedi.

Halen Cem Yılmaz hayranı olduğunu söyleyen Gökbakar, “TV8’de yaptığım bir skece katıldı. Biz de skeci tanıtımsız yayınladık. Ondan sonra aramızdaki ipler koptu. Sonra ‘Recep İvedik’ hakkında konuştu. Bence, kendine ait düşüncelerinle kendini terbiye etmelisin” diyerek Yılmaz’ı eleştirdi.

’Recep İvedik’ serisinin altıya kadar çekebileceğini söyleyen Gökbakar, “Filmi eğlenmek için yapıyorum. Çoğu insan ‘Recep İvedik’i izlemedim’ diyor. İzlemeyen kişi eleştiremez” dedi.

Gökbakar, yakında albüm çıkarabileceğini de açıkladı. Gitar, klarnet, kanun ve zurna çaldığını söyleyen komedyen, “Demet Akalın, Serdar Ortaç ve Murat Dalkılıç dinleyerek abuk sabuk şarkılar yapıyorum. 12-13 şarkı olduğunda albüm çıkarmayı düşünüyorum. ‘Recep İvedik’in albüm versiyonu gibi olacak. Şarkılar çok küfürlü. Şu anda daha iki şarkı yaptım. İlk şarkının ismi, Mevki” şeklinde konuştu.