İşte Serhat'ın yeni takımı

Almanya 3. Ligi takımlarından BAK 07, Milli Takım'ın ve Fenerbahçe'nin eski yıldızı Serhat Akın ile bir yıllık sözleşme imzaladı

İşte Serhat'ın yeni takımı

Fenerbahçe ve Milli Takım'ın eski yıldız oyuncusu Serhat Akın, Başkanlığını Mehmet Ali Han’ın yaptığı BAK 07 takımına transfer oldu. Regionalliga’da bu sezon yeni bir kadro kuran BAK 07, Serhat Akın’ı transfer ederek kadrosunu daha da güçlendirdi.

1 YILLIK İMZA

Fenerbahçe formasıyla şampiyonluk da yaşayan Serhat Akın, futboldan kopmak istemediğini belirtirken “BAK 07 Başkanı Han ile oturup konuştu ve anlaştık. BAK 07 iyi bir takım. Kadrosunda genç milli takımlarda oynamış çok sayıda futbolcu var. Takımda Türkiye’de uzun yıllar oynayan ve benim de yakından tanıdığım Bilal Çubukçu ve Uğurtan Çepni de var. Bir haftadır antrenmanlara çıkıyordum. Takımla kimyam da uyuştu. Ben futboldan kopmak istemiyorum. Daha 32 yaşındayım. Kendimi de iyi hissediyorum” dedi. Transferin gerçekleşmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Başkan Mehmet Ali Han ise “Hoffenheim’ı geçen yıl yenerek kupada saf dışı bıraktığımızda Almanya’daki Türkler bizimle gurur duydu. Taraftarımıza iyi futbol seyrettirmek için Serhat gibi bir yıldızı kadromuza aldık. Serhat’tan ben çok şey bekliyorum” dedi.

Fanatik