İstanbul Şişli'de tuhaf hareketlilik! Helikopter 1 saat aynı yerde tur attı

İstanbul Şişli'de bir polis helikopteri yaklaşık 1 saat çember çizerek havada tur attı. Emniyet kaynakları havadaki bu hareketlilikle ilgili bilgi vermekten kaçındı

İstanbul Şişli'de tuhaf hareketlilik! Helikopter 1 saat aynı yerde tur attı
POSTA.COM.TR

Sabaha karşı uyuşturucu baskınlarının yapıldığı Şişli Kuştepe Mahallesi üzerinde polis helikopteri yaklaşık 1 saat alçak uçuşla tur attı. Ancak yerde herhangi bir polis operasyonu yapılmadı. 


EMNİYET BİLGİ VERMEKTEN KAÇINDI


Konuyla ilgili görüştüğümüz Havacılık Şube Müdürlüğü görevlileri bilgi vermekten kaçınırken sadece 'Bir durumla ilgili polis helikopteri havada' bilgisini paylaştı.

İstanbul semalarında yaklaşık 1 saat polis helikopterinin aynı noktada tur atması, bölgede yaşayanları da tedirgin etti. BU GÖRÜNTÜLER YÜZÜNDEN Mİ HAVADA?


İstanbul'un birçok semtinde sentetik uyuşturucu bonzai nedeniyle gençlerin düştükleri korkunç görüntüler objektiflere yansıyor.

Kendinden geçmiş halde yerlerde yatan gençler, uyuşturucu bataklığına saplanmış durumda. Son zamanlarda bu görüntüler çoğalınca Emniyet'in geniş kapsamlı bir operasyon için hazırlık yaptığı ileri sürülüyor.

Operasyon yapılacak muhtemel yerlerden biri olması sebebiyle Kuştepe'de de kritik adreslerin belirlenmesi için polis helikopterinin havada tur attığı iddia ediliyor.