İrem Derici'nin 30 yaş pastasındaki horoz figürü dikkat çekti

Didem Şahin eşi Selami Şahin'le beraber tüm aileyi topladı ve evinde müstakbel gelini İrem Derici'nin 30. yaş gününü kutladı. Kutlamada pastanın üstündeki horoz dikkat çekti

İrem Derici'nin 30 yaş pastasındaki horoz figürü dikkat çekti
Bir dönem istenmeyen gelin ilan edilen İrem Derici, müstakbel kayınvalidesi Didem Şahin'le arasındaki buzları tamamen eritti.

Ünlü şarkıcı İrem Derici, doğum gününü sevgilisi Lider Şahin ve ailesiyle birlikte kutladı. İrem'in 30. yaş pastası ise çok manidardı.

Didem Şahin, oğlunun İrem Derici’yle aşk yaşadığı gündeme gelince attığı “Horozumu saldım, tavuğu olan düşünsün” şeklindeki tweet’iyle tepki çekmişti.İrem Derici’nin doğum günü pastasında yer alan horoz figürü herkesi şaşırttı.

Öte yandan müstakbel kayınvalidesiyle şampanya kadehlerini tokuşturan İrem Derici, bir ara çok duygulandı ve gözyaşlarını tutamadı.İrem Derici'nin adaşı olan müstakbel görümcesiyle doğum günü partisinde çok iyi anlaştığı da ortaya çıktı.


İREM DERİCİ: MUTLULUKTAN AĞLAMAK NE GÜZEL ŞEY!
Ayrıca İrem Derici, sosyal medya hesabından mutluluğunu; “Gün gelir ‘aile kralların bile giremediği bir kaledir’ sözünün ehemmiyetini anlarsın. Bugün anladım. Mutluluktan ağlamak ne güzel şey” notuyla paylaştı.