Gül, uçaktan indikten sonra kulağını kapattı

Kulağındaki rahatsızlığı yüzünden uzun süre havayoluyla seyahat etmeyen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, tedavi sonrası uçakla seyahatlerine kaldığı yerden devam ediyor. Bodrum'a da uçakla inen Cumhurbaşkanı'nın eliyle kulağını tutması ise dikkat çekti

Gül, uçaktan indikten sonra kulağını kapattı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde düzenlenecek Türk Dili Konuşan Ülkeler Konsey toplantısına katılmak üzere saat 12.30'da Milas Bodrum Havalimanı'na geldi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile Bodrum'a gelen Gül'ü, Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer karşıladı. Abdullah Gül daha sonra karayoluyla, Göltürkbükü'nde iki gün sürecek toplantıların yapılacağı Türkbükü Bodrum Hilton Oteli'ne geçti. Abdullah Gül bugün öğleden sonra Türkmenistan, Azerbaycan, Özbekistan, Kırgızistan ve Kazakistan'ın cumhurbaşkanları ile toplantı yapacak. Gül, bu akşam Bodrum Kalesi'nde saat 21.00'de düzenlenecek gösteriyi de konuk cumhurbaşkanları ile birlikte izleyecek.

KULAĞINI ELİYLE KAPATTI

Gül'ün uçaktan inip makam aracına binmesinin ardından kulağını eliyle kapatması objektiflere takıldı. Cumhurbaşkanı Gül daha önce rahatsızlığı nedeniyle kulağından ameliyat olmuştu.