Gece kulübünde kıskançlık dayağı

Manken eşi Neslihan Önder'in barda bir erkekle eğlenmesi futbolcu Erkan Ergün'ü çıldırttı

Gece kulübünde kıskançlık dayağı

Türkiye eski Güzeli Neslihan Önder, bir dönem Adanaspor’da oynayan eşi Erkan Ergün’den dayak yediği iddiasıyla karakola başvurup, şikayetçi olmuştu. Evliliğini bitirmek için boşanma davası da açan Önder dilekçesinde “Erkan beni yastıkla boğarak öldürmek istedi” diyerek eşi hakkında mahkemeden evden uzaklaştırma kararı çıkartmıştı.

Boşanma kararının ardından mankenliğe geri dönen Neslihan Önder geçtiğimiz cuma İstanbul Fashion Week kapsamında düzenlenen Colin’s’in defilesinde podyuma çıktı.

Defile bitiminde manken arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için önce Reina’ya sonra Beyoğlu’ndaki ‘eelence’ isimli kulübe gitti. Önder için güzel başlayan gece eşi Erkan Ergün’ün bu mekana gelmesiyle olaylı bitti.

O GECE NELER YAŞANDI?

İddialara göre o gece şunlar yaşandı: Eşinin bara gittiğini duyan Erkan Ergün 02.30’da 5 arkadaşıyla birlikte ‘eelence’ye geldi. Eşinin Zen Pırlanta’nın ortaklarından Yusuf Araz’ın tek oğlu olan Fuat Araz’la eğlendiğini görünce çılgına döndü.

Araz’ın tuvalete gittiğini görerek 5 arkadaşıyla birlikte tuvaletin yolunu tuttu. Ve burada elindeki şişeyi Araz’ın kafasına vurarak parçaladı. Fuat Araz’ın üstü başı kanlar içinde kalınca panikleyen Ergün ve arkadaşları mekandan hemen ayrıldı.

Olayın ardından hastaneye giden, başına 7 dikiş atılan Araz ertesi gün babasıyla birlikte karakola giderek Erkan Ergün ve arkadaşlarından şikayetçi oldu.