Fethiye'de cezaevinden firar eden koca, eşini sokak ortasında bıçakladı!

Muğla Fethiye'de cezaevinden firar eden kişi, eşini sokak ortasında döner bıçağıyla yaraladı

Fethiye'de cezaevinden firar eden koca, eşini sokak ortasında bıçakladı!
Seydikemer Eşen Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan 12 Mayıs’ta firar eden Oğulcan A., 15 Mayıs’ta eşi Melek A’yı arayarak çocuklarını görmek istediğini söyledi.

Bir alışveriş merkezi önünde buluşan çift arasında tartışma çıktı.


Melek A.

SOL BACAĞINDAN BIÇAKLADI


Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Oğulcan A, buluştukları yerde daha önceden çiçeklerin arasına sakladığı döner bıçağıyla eşini sol bacağından yaraladı. Melek A, ilçedeki özel bir hastanede tedavi altına alındı. Eşini bıçakladıktan sonra kaçan Oğulcan A, polis ekipleri tarafından yakalandı. Zanlı, çıkarıldığı mahkemece "kasten öldürmeye teşebbüs" suçlamasıyla tutuklandı.


Oğulcan A.


"OLAYI GÖREN BİR KADIN SAYESİNDE KURTULDUM"


Hastanedeki tedavisi süren Melek A, gazetecilere yaptığı açıklamada, saldırı sırasında 1 yaşındaki oğlu ile 2 yaşındaki kızının da yanında olduğunu söyledi. Kızının büyük korku yaşadığını anlatan Melek A, olayı gören bir kadının yardım etmesiyle kurtulduğunu, eşinin elinde bıçakla kaçtığını kaydetti.


HER ŞEY ÇOCUKLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE OLDU


Melek A. instagram hesabından olaydan sonraki fotoğraflarını paylaşarak olayın çocuklarının gözleri önünde gerçekleştiğini söyledi. Eşinin kendisini tehdit etmeye devam ettiğini, cezaevinden tekrar kaçarak benzer bir olaya kalkışmasından korktuğunu dile getirdi.

İşte o paylaşımlar;