Yeni Yazısı > Evlilikteki labirent - 24.06.2014

Evlilikteki labirent
24 Haziran 2014

Evlilik birbirini seven, güvenen, geleceği birlikte bakacak kadın ve erkeğin ömürlük buluşması. İki kişi, iki ayrı karakter olunca işler zorlaşıyor. Cinsellik evliliğin olmazsa olmazı ve en önemli şartı da uyum. Eşinize kulak verin...

Bozulmuş mudur?

23 yaşında kızım. Erkek arkadaşım vajinamı zorladı. Canım yandığı için bıraktı. Tuvalete gittiğimde biraz kan vardı. Ertesi gün de biraz kan geldi. Acaba kızlık zarım bozuldu mu?

CEVAP

Sevgili okurum, evet bozulmuştur. En azından yarı yarıya yırtılmış olabilir. Daha sonraki ilişkide kanayabilir de, kanamayabilir de.

Hamile miyim?

17 yaşında kızım. Kıyafetler üzerimizdeyken bir şeyler oldu. Bana zarar vermiş midir? 3 aydır adet görmedim. Annem beni doktora götürecek ama hamilelik çıkar mı?

CEVAP

Sevgili okurum, gebe falan değilsin. Kaygılarını kafandan at. Annen hangi doktora götürecekse gönül rahatlığıyla git. En azından bugünden sonra huzur bul.

Sevgilimde isteksizlik var

Sevgilimle oral seks yapıyoruz. İstekli başlıyoruz ama o isteksizlik yaşıyor. 3 yıldır idrar yollarında iltihap var, sürekli de iltihap akıyor. Doktor korkusu olduğu için bir türlü uzmana götüremiyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, o gitmiyorsa, tut elinden götür. Önce bunları halledin. Sonra bana dönün.

Gebe kalır mı?

Kız arkadaşım var ve bakire. Sevişirken vajinasının üzerine boşaldım. Acaba hamile kalır mı?

CEVAP

Değerli okurum, kalır. Spermler kuyruklu torpidolar gibidir. Hareket halinde vajinanın kapısından içeri süzülerek, kaçak avlar gibi yumurtayı yakalarlarsa işte gebelik oluştu bile. O konuda biraz dikkatli olun. Ancak ihtimali birleşmeden zayıftır.

Çok sık mastürbasyon yapıyorum

18 yaşındayım. Şu aralar çok mastürbasyon yapıyorum. Dakika tuttum. 3 dakikada boşalıyorum. Sizce bu normal mi?

CEVAP

Şimdilik normal yavrum, evlendiğinde uzatırız.

Kızlık zarımı esnetebilir miyim?

24 yaşındayım. Krem sürerek kızlık zarımı esnetebilir miyim?

CEVAP

Sevgili yavrum, esneği esnek, serti serttir. Yani dudaklarını düşün, öyle. Ama dışarıdan ne kadar esnetirsen esnek, kanayacak kanar. Ne kadar sağlam tutmaya çalışsan, esneyen esner.

Seksi çok seviyorum

22 yaşındayım ve seksi çok seviyorum. Kızlarla ilişkiye girdiğimde hiç enerjim bitmiyor. Ama erken boşalıyorum. Geciktirci sprey kullanıyorum, zararı olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, erken boşalman tedavi olmadan cinselliğin keyfine ve tadına tam varamayacaksın. Onun tedavisi evlendiğinde olur. Ama çaresini kendine göre bulmuşsun. Ölçüleri kaçırma. Aç gözlülük her zaman zararlıdır. Dengeli git ki ileriki yaşlarda belin bükülmesin, ayağın topallamasın.

Sürekli karanlıkta birlikte oluyoruz

27 yaşında kadınım. Sevgilim var. Onunla ilişkiye girdiğimde orgazm olamıyorum. Göbeğimde doğumdan kalan çatlaklar var. Sevgilim görmesin diye hep karanlıkta ilişkiye giriyoruz. Bu çatlaklar beni çok rahatsız ediyor. Ne yapmam lazım?

CEVAP

Sevgili okurum, o çatlaklar estetik operasyonla gideriliyor. Yani işin ucu paraya dayanıyor. Paran varsa tedavi var. Bu kural yaşamın her alanında geçerli. Paran varsa yok yok.

Kadınla ilişkiye girmeyi başaramadım

20 yaşındayım, 2 yıl önce hayat kadınıyla beraber olmak istedim ama olmadı. Mastürbasyon yaparken hiçbir sorunum yok. Neden böyle oldu? İlişkiden korkuyorum, bana yol gösterin.

CEVAP

Sevgili okurum, yardıma filan ihtiyacın yok. Her gencin ilk denemelerinde böyle olur. Aynı şartlarda yeniden deneme yaparsan aynı şey başına gelir. Uygun zamanda sevdiğin biriyle birlikte olursan başarı şansın artar.

Kocam çok istekli, bu yüzden sıkıntı bitmiyor

34 yaşında, evli, 2 çocuk annesiyiım. Eşimle iyi cinsel birliktelik yaşarsak daha iyi geçiniyoruz. İlişkimiz iyi olmazsa, eşimle sorun yaşıyorum. Kocam çok istekli, ben değilim. Bu durumda sinirleniyor. Ne yapacağım?

CEVAP

Sevgili okurum, bazı evliliklerde cinsel birleşmenin ertesi güne yansıyan mutlulukları vardır. Çünkü kadın kendi güven duygusunu pekiştirir, erkek kendini kanıtlar. O dakikalarda bütün sorunlar bir köşeye bırakılır. Bir tek aşka ve zevke yoğunlaşılır. Burada sorun erkeğin aşırı istekli olması. Kadının genlerinde anneliğe programlanmış bir bölüm var. Cinsellik ikinci plana geçiyor. Kızım, tombaladan şansına bu çıkmış. Bu konuda fazla bir şey yapamayız. Çünkü eşinizin gelip yardım istemesi gerekiyor.

Kadınlar neden peşimde?

30 yaşındayım, bekarım, yakışıklıyım. Cinsel organım büyük. Bir kadınla tanışıp ilişki yaşadım. Kadın arkadaşlarına beni anlatmış. Beni arayanlar oluyor, kadınlar peşimde. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, bedavadan propoganda da yaptın. Sonra ‘Yan cebime koy’ hesabına yattın. Bu elektronik çağda acaba süper tekniklerle arayıp beni bulurlar hayallerine kapılmış olabilirsin. İlişki kurduğun kadın 7 mahalleyi dolaşan biri miydi? Diyelim ki senden memnun kaldıysa neden kendine saklamadı da, iane (yardım) dağıtır gibi herkese bu gür kaynağın adresini verdi!!! Bak benim de anlamadığım olaylar var. Şimdi soru sorma sırası bana geldi. Ne dememi, hangi aklı vermemi istiyorsun? Can senin, canan senin. Mal senin, mülk senin. İstediğini alır, istediğine verirsin. Ya da adresini ve telefon numaranı değiştirirsin.

Bugüne kadar ilişkiye girmedim

27 yaşındayım, bu yaşa kadar kızların arasındaydım. Ama bir kere bile ilişki yaşamadım. Bu yüzden çok korkuyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, keşke kızlar arasında büyümeseydin. Bu yetişme ve kimlik kazanma döneminde kızlar kadar erkeklerle de arkadaşlığın olsaydı. Durumun şuna benziyor: 24 saat yağmur altında kalırsan, grip olma ihtimalin yüksektir. Burada sorun grip virüsü değil, o virüse zaman ve zemin hazırlayan sebeplerdir. Senin tez elden grip olmadan yani kadınlar ve kızlardan soğumadan, onlarla iletişime girmen gerekiyor. Hiçbir şey için geç değil. Her şeyi deneme-yanılma yöntemiyle öğrenirsin. İlk deneme atış poligonunda olmazsa evlilikten önce uygun bir ortamda olsun ki yeni gelin kurban edilmesin.

Cinsel organım 13 santim. Penis pompası kullanıyorum. Sizce doğru mu yapıyorum?

CEVAP

Pompala değerli okurum, pompala. Elektrik bedava, su bedava, masrafsız bir deneme bu. Uzamadığı için en azından zararda değilsin. Günde 5-10 dakikalarımızı nerelere harcamıyoruz ki! Mesela; daha önce seyrettiği dizi filmler yeniden yayınlanınca 1.5 saatini verenlerin ülkesinde senin 5-10 dakikanın hesabı mı olur? Ne zaman aklın başına gelirse şu pompayı bırakırsın. Umut gider, organ olduğu gibi sana kalır.

GÜNÜN SÖZÜ

Katıksız sevginin ömrü uzundur. Aynı şey aşk için söylenemez.

H.D.

14