Eşi burnunu kesti, oturup izledi

İzmir'de, eşi tarafından elleri kolları bağlandıktan sonra ormanlık alanda burnu kesildiği iddia edilen kadın, hastanede tedavi altına alındı

Eşi burnunu kesti, oturup izledi

Buca ilçesinde bir çadırda yaşayan 26 yaşındaki S. E, tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, 11 yıllık eşinin, ormanlık alanda burnunu bıçakla kestiğini ileri sürdü.

"SEVEREK EVLENMİŞTİK"

Eşi C.E. ile severek evlendiklerini ancak daha sonrasında sürekli şiddet gördüğünü anlatan S.E, 6 yaşında bir çocukları olduğunu söyledi.

ELLERİNİ VE KOLLARINI BAĞLADI VE..

Son olayda eşinin ellerini ve kollarını iple bağladıktan sonra ormanlık alana götürdüğünü belirten S.E, burada belinden çıkarttığı kasap bıçağını bileyerek burnunu kestiğini ve birkaç yerinden bıçakladığını iddia etti.

BİR TAŞIN ÜZERİNE OTURUP SİGARA İÇTİ

Koruma altına alınmasını isteyen kadın "Eşim burnumu kestikten sonra bana verdi. Ben yerde çırpınırken bir taşın üzerine oturarak beni seyretti ve bir sigara içti. Daha sonra beni yola kadar çıkardı. Ben de kayınvalidemin yanına giderek yardım istedim. O da beni hastaneye yetiştirdi. Kopan burnum ameliyatla yerine dikildi. Eşimden boşanmak istiyorum ama can güvenliğim sağlanmalı. Yaşamak istiyorum" dedi. S.E., tedavisinin sürdüğü Ege Üniversitesi Tıp Hastanesinde polis tarafından gözetimde tutuluyor. Eşinin burnunu kestiği iddia edilen C.E'nin arandığı bildirildi.