En sonunda geldi!

Facebook'un merakla beklenen, bir görünüp bir kaybolan uygulaması sonunda hazır!

En sonunda geldi!

Facebook'un geçtiğimiz günlerde yayınlayıp, geri çektiği Slingshot (Türkçesi "sapan") uygulaması, bu kez gerçekten yayınlandı. Slingshot, arkadaşlarınıza kendi kendine yok olan fotoğraflar göndermenize izin veriyor, ancak bir fotoğrafı görüntüleyebilmek için önce sizin bir fotoğraf göndermeniz gerekiyor. Uygulama, bu şekilde Snapchat'ten farklılaşmaya çalışıyor.

Slingshot'ın ürün tasarımcısı Joey Flynn, "aslında Slingshot'ın tamamen farklı türde bir ürün olduğunu düşünüyoruz" diyor. Yeni bir fotoğraf alabilmek için sizin de bir fotoğraf göndermeniz gerektiğinden, Ruben'e göre uygulama "hem kendinizi ifade etmeye, hem de paylaşımda bulunduğunuz kişiye ondan bir şeyler duymak istediğinizi söylemeye" yarıyor.

Facebook, geçtiğimiz sene benzer işlevler sunan popüler uygulama Snapchat'i 3 milyar dolar karşılığında satın almaya çalışmıştı. Bakalım firmanın kendi evinde geliştirdiği Slingshot, Snapchat'e rakip olabilecek mi.

Google Play bağlantısı: Slingshot (Şu an Türkiye'de yüklenemiyor, alternatif olarak APK dosyasını buradan indirebilirsiniz)

iTunes bağlantısı: Slingshot

Web sitesi: http://www.sling.me/

Resimlerle: Dünya Kupası için en iyi 9 uygulama!

Kaynak: CHIP Online