Egolu Ata, yancı Şahan

Komedyen Yavuz Seçkin, meslektaşları Ata Demirer ve Şahan Gökbakar'ı topa tuttu

Egolu Ata, yancı Şahan

Yavuz Seçkin, Berlin Kaplanı filmi nedeniyle mahkemelik olduğu eski dostu Ata Demirer ile o dönemde kendisine karşı tavır alan Şahan Gökbakar'ı sert bir dille eleştirdi.

Mahkeme sürecinin başında kendisine sırt çeviren Gökbakar'dan "Yancı komedyen" diye bahseden Yavuz Seçkin, iki yıldır görüşmediği arkadaşı Ata'yı ise "Avrupa sınırlarını aşmış egolarını bir indirsinler, ayakları yere bassın öyle konuşalım" sözleriyle topa tuttu. Halen mahkeme sürecinin devam ettiğini ve bu nedenle çok fazla konuşamadığını anlatan komedyen Yavuz Seçkin "O dönemde sanki herkes filmle ilgili iddiada bulunuyormuş gibi oldu. Sağolsunlar yancı komedyenler Şahan ile Tolga Çevik de abilerinin yanında oldular.

Ben zaten ondan goncunmuyorum olsunlar ama günün birinde mutlaka hek yerini bulacak" şeklinde konuştu. Seçkin bir dönem Avrupa Yakası'nda aynı seti paylaştığı eski dostu Demirer'i ise "İki senedir görüşmüyoruz. Önce bir egolarını indirsinler, ayakları yere bassın. Egolar normale dönsün. Avrupa'yı aşmış egolarını indirsinler öyle konuşalım" sözleriyle eleştirdi.

Milliyet