Dünya penis boyu sıralamasında Türkler kaçıncı oldu?

Dünya Sağlık Örgütü'nün araştırmaları dahil birçok bilimsel rapora göre hazırlanan dünya penis uzunluğu haritası 'everyoneweb.com' adlı internet sitesinde yayınlandı. Peki Türkler 123 ülke arasında kaçıncı oldu? İşte cevabı...

Dünya penis boyu sıralamasında Türkler kaçıncı oldu?

Almanlar ortalama 14.48 santimetre ile kendilerini orta derecede mutlu hissederlerken, Fransız ve Macar erkekleri ortalama 15 santimetrelik penisleriyle gurur duyuyorlar.

Öte yandan Rusya, Romanya, İrlanda ve Portekiz’deki erkekler 12 ile 13 santim arasında değişen penis büyüklükleriyle pek hava atamıyorlar.

İŞTE TÜRKLERİN SIRALAMADAKİ YERİ

Devamı ikinci sayfadaPenis büyüklüğüne göre ülke renklerinin koyu olarak gösterildiği haritada Türkler ise 14,41 santimetre ile dünya sıralamasında 123 ülke arasında 73'üncü sırada kaldılar.

BİRİNCİ KONGO: 17,93 SANTİM


İnternet sitesine göre, Kongolu erkekler 17,93 santimetre ile birinciliği ellerinde tutuyorlar.

Avrupa birinciliğini ise 15,65 santimetre ile Bosnalı erkekler aldı.EN KISA PENİSLİLER HANGİ ÜLKEDE?

Devamı üçüncü sayfadaDünyanın en kısa penisli erkekleri ise 9,3 santimetre ile Nepal ve 9,43 santimetre ile Tayland’da bulunuyor.

Haritanın taban verilerinin Dünya Sağlık Örgütü’nün, “Ereksiyonlu Penisin Bölgesel ve Etnik Farklılıkları“ adlı bilimsel araştırması gibi birçok bilimsel raporlara dayanarak hazırlandığı bildirildi.

Ahmet İNCEL / MÜNİH (DHA)

3