Demet Akalın'dan sert misilleme

Evleneceği Önder Bekensir'i barda çapkınlık yaparken yakalayan Demet Akalın, geri kalmadı hemen bir misilleme yaptı!

Demet Akalın'dan sert misilleme

22 Ocak’ta evleneceklerini açıklayan Demet Akalın ve Önder Bekensir’in ilişkisi çatırdadı. Çift, aynı bardan farklı kişilerle çıktı.

Demet Akalın, üç gün önce müstakbel kayınvalidesiyle alışveriş yapıyordu. Bir gece sonra sevgilisinin Supper Club’da başka bir kadınla eğlendiğini öğrendi. Üstünü bile değiştirmeden kulübü bastı.

Bekensir, aynı kadınla kulüpten el ele çıktı. Akalın hiçbir şey olmamış gibi eğlencesine devam etti. İkinci ligde futbolcu olduğu söylenen Doğuş ile dans etti ve öpüştü. Gecenin sonunda otomobilini bu kişiye verdi, onunla gözden kayboldu. Akalın, ertesi gün gerginlik yaşandığını doğruladı ancak Bekensir ile barıştıklarını söyledi.

Demet Akalın’ın aşk listesi

Oğuz Kayhan: Üç yıl birlikte olan sevgililer 4 Temmuz 2006’da evlendi. Dört ay evli kaldılar, defalarca ayrılıp barıştılar. Kıvanç Tatlıtuğ: Boşanmanın ardından ocak ayında Kıvanç Tatlıtuğ ile bir gece kulübünden çıkarken görüntülendi.
Mehmet Aslan: Şubat ayında Mehmet Aslan ile bir gece kulübünde samimi bir şekilde eğlenirken görüldü.
Emir Tamer: 27 Kasım 2008’de Emir Tamer’le aşk yaşadığını itiraf etti. Bir buçuk ay birlikte olan çift, yılbaşı sabahı ayrıldı.
İhsan Tarkan: Spor hocası İhsan Tarkan’la yeni bir aşka yelken açtı. Sonra tekrar Emir Tamer’e döndü. Ama kısa sürdü.
Onur Gülmek: Emir Tamer’den ayrıldıktan sonra 2009 Mayıs ayında kendisinden yedi yaş küçük Onur Gülmek’le aşk yaşamaya başladı. İki ay sonra yeniden Emir Tamer’e döndü.
Ufuk Ceylan: Emir Tamer’den ayrılan Akalın, Ekim 2009’da futbolcu Ufuk Ceylan’la aşk yaşamaya başladı. Çiftin aşkları iki ay sonra bitti.

Önder Bekensir’in aşk listesi

Bekensir’in adını hafızamıza Süreyya Yalçın’la kazıdık. Öyle ki, her haberi ‘Süreyya Yalçın’ın eski eşi’ diye okuduk. İşte ‘eski eş’ten bugüne Bekensir...
Süreyya Yalçın: 7 Ağustos 2008’de Bodrum Bianca’da evlendiler. Üç ay evli kalan çift ani bir kararla boşandı.
Courtney jacobs: Önder Bekensir, Süreyya Yalçın ile evliyken eski sevgilisi Courtney Jacobs ile mesajlaşmaya başladı. Mesajları yakalayan Süreyya Yalçın evliliğine nokta koydu.
Irmak Atuk: Bekensir, boşanmanın hemen ardından kasım ayında manken Irmak Atuk ile objektiflere yakalandı. Bir yıl birlikte olan sevgililer evlilik hazırlıkları yaparken şiddetli bir kavganın ardından ekim ayında ayrıldıklarını açıkladı.
Yeşim Erçetin: Irmak Atuk’la birlikteyken Ekim 2009’da Asmalımescit’te bir kulüpte birlikte eğlendi.

MİLLİYET