Bu kadından korkulur!

Amerikalı şarkıcı, sevgilisi olan bütün erkekleri kariyerinde basamak olarak kullandı

Bu kadından korkulur!

Gezegendeki en şanslı kadın olabilir, ancak yazar Maureen Callahan’ın kaleme aldığı yeni bir biyografi, şarkıcı Stefani Germanotta’nın, Lady Gaga’lığa uzanan yolda arkasında birçok kırık kalp bırakmış olabileceğini gösteriyor.

GALERİ:   LADY GAGA KLONLANDI!

GALERİ:  GAGA'NIN SEKSİ POZLARI

‘Poker Face: The Rise and Rise of Lady Gaga’ (Poker Surat: Lady Gaga’nın Yükselişi ve Yükselişi) isimli biyografi Gaga’nın yıldızlığa uzanan yolda kendisine yardımcı olabileceğini düşündüğü herkesi nasıl kullandığını gözler önüne seriyor.

Kitabı inceleyen In Touch dergisine göre Lady Gaga’nın ilk kurbanı, şarkıcıyı daha keskin bir tipleme edinmesi konusunda cesaretlendiren Stefani Germanotta Band’dan grup arkadaşı ve sevgilisi Alexander Beckman oldu.

2005-2006 yıllarında sevgili olan çifte yakın bir arkadaşları In Touch’a “Alex’i arkada bıraktı ve üzerinden yürüyüp geçti” dedi.

Söz yazarı ve daha sonra eski arkadaşı Wendy Starland, Gaga’ya grubu ve sevgilisini terk etmesinin zamanı geldiğini söyleyince gözünü bile kırpmadı. Biyografide ifadelerine yer verilen Starland, şarkı sözlerinin kime ait olduğu konusunda yaşadığı bir anlaşmazlığın ardından Lady Gaga tarafından şutlandı.

Lady Gaga haberleri:

YARI ÇIPLAK SEYİRCİLERİN ÜZERİNE ATLADI!

GAGA'NIN TASARIMCISI İSTANBUL'DAN GEÇTİ!

LADY GAGA'DAN ÇILGIN HEDİYE!