Beşiktaş taraftarına iki müjde birden!

Ligde üst üste 2. şampiyonluğuna doğru yürüyen Beşiktaş'ta yönetimin 200 bin adet 3 yıldızlı forma hazırlattığı ve geçtiğimiz günlerde satışa çıktığı ve taraftarın yoğun talebi doğrultusuda kombine sayısında artışa gitmeyi düşündüğü ifade edildi.

Beşiktaş taraftarına iki müjde birden!
Süper Lig'in bitimine üç hafta kala en yakın rakibi Medipol Başakşehir'in iki puan önünde lider durumda bulunan Beşiktaş, şampiyonluk havasına iyice girdi. Siyah-beyazlılarda 3 yıldızlı 200 bin formanın hazırlanarak Kartal Yuvası mağazalarına dağıtıldığı, şampiyonluğun garantilenmesinin ardından satışa başlanacağı belirtildi. Beşiktaş, yeni formaların satışından önemli bir gelir elde etmeyi planlıyor.
 

KOMBİNELER YOK SATTI


Beşiktaş'ta 2017-18 sezonu için boşa çıkan 4500 kombine bilet, 1.250 TL ile 4 bin 750 TL arasında değişen fiyatlarla satışa çıkarıldı. Sabahın erken saatlerinden itibaren Vodafone Arena'nın önünde uzun kuyruklar oluşturan siyah-beyazlı futbolseverler, kombineleri kısa sürede tüketti. Yönetim, aşırı talep olması nedeniyle kombine sayısını yükseltme konusunu bir kez daha tartışmaya açtı.

Sabah