Beşiktaş avantaj için sahada

Lige havlu atan Beşiktaş 'asıl hedef' dediği UEFA'da Dinamo Kiev'i devirip, hem avantaj yakalamayı hem de krizden çıkmayı planlıyor

Beşiktaş avantaj için sahada

Ankaragücü yenilgisiyle lig defterini kapatan, İbrahim Üzülmez şokuyla ise derinden sarsılan Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 2. tur ilk maçında Dinamo Kiev'i ağırlıyor.

Siyah-beyazlılar, Guti'nin kaptan olarak çıkacağı maçtan tur için avantajı bir skorla ayrılarak kara bulutları dağıtmak istiyor.

Ligdeki 'fiyasko'nun ardından tüm dikkatini 'asıl hedef' olarak belirlediği Avrupa Ligi'ne çeviren Beşiktaş'ın İnönü Stadı'ndaki zorlu randevusu saat 20.00'de başlıyor. Portekiz Futbol Federasyonu'ndan Pedro Proenca Oliveira Alves Garcia'nın düdük çalacağı mücadeleyi Star TV canlı yayınlıyor.

BEŞİKTAŞ'IN İLK 11'İ

Dün akşam takımını kampa alan teknik direktör Bernd Schuster'in bugün maç öncesi oyuncuları ile yaptığı toplantıda mücadeleye şu ilk 11 ile çıkacaklarını açıkladı:

Hakan, Hilbert, Sivok, Ferrari, İsmail, Aurelio, Ernst, Guti, Quaresma, Nobre ve Bobo.

Ayrıca Alman teknik adamın bugün yaptığı toplantıda Dinamo Kiev'in hücum hattını oluşturan Shevchenko, Yarmolenko ve Milevsky'e dikkat çektiği kaydedildi. Schuster'in bu oyuncular hakkında futbolcularına ayrıntılı bilgiler verdiği ve 90 dakika boyunca bu oyunculara dikkat edilmesini istediği öğrenild

DİNAMO KİEV'LE 5. RANDEVU
Q7'DEN HAKEM UYARISI