Ay'ın Koç burcundaki enerji dolu etkisi
24 Ağustos 2013

Merhaba, hafta sonunu Ay’ın Koç burcundaki enerji dolu etkisiyle oldukça hareketli ve pozitif geçirebiliriz. Yerimizde durmakta zorlanacağımız için, yeni yerler keşfedebilir ve eğlenebiliriz. Güneş ve Merkür Başak burcunda ilerlemeye başladığı için hayatımızla ilgili mantıklı kararlar alabilir ve hayatımızı mükemmelleştirmek için çaba gösterebiliriz.

24 Ağustos Cumartesi & 25 Ağustos Pazar; Ay Koç burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Koç, Aslan ve Yay olanlar kendilerini çok daha keyifli ve şanslı hissedebilirler. Ay Koç burcundayken enerjimiz yenilenir, kendimizi çok güçlü ve cesur hissedebiliriz. Hareket halinde olmak isteyebilir, yerimizde duramayıp birçok şeyi aynı anda yapmak isteyebiliriz. Ruh halimiz çocuksu ve meraklı olabilir, deneyimlere açık olabiliriz. Çok çabuk sinirlenebileceğimiz için tartışmalara açık olabiliriz ama çabuk sinirlendiğimiz gibi sakinleşmemiz de kolay olur. Aşk hayatımızda hareket yaşanabilir, yeni bir aşka yelken açabilir ya da var olan ilişkimizde yeni bir heyecan yaşayabiliriz. Pazar günü saat 15:12 itibariyle Ay Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak ve yavaşlamak isteyeceğiz. Sahip olduğumuz şeylere daha fazla yoğunlaşabilir ve evimizde vakit geçirmeyi tercih edebiliriz.

Ay Koç’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı sinirli olma ve kavgacı ruh hali.
*Acele karar verme.
*Tehlikeli konularda fazla cesur olma ve risk alma.
*Sakarlıklara ve kazalara yatkın olma.

Bu hafta sonu hayatımıza mutlaka Kırmızı rengini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Koç’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.