Almeida günah çıkardı

Beşiktaş'ın Portekizli golcüsü Hugo Almeida, İspanyol Marca gazetesinde yer alan demecinde, Beşiktaş olarak ligde çok iyi durumda olmadıklarını söyledi

Almeida günah çıkardı

"Real Madrid’de oynamak dünyadaki her futbolcunun hoşuna gider. Kimbilir belki de gelecekte bunu gerçeğe dönüştürebilirim" diye konuşan 26 yaşındaki Almeida, "bu hedefini gerçekleştirmek için yorulmadan çalışmaya devam edeceğini" vurguladı.

"RONALDO, MESSİ'DEN DAHA İYİ"

Türkiye’de İspanyol ligini ve Cristiano Ronaldo-Lionel Messi rekabetini televizyondan izlediğini anlatan Portekizli futbolcu, "Hiç şüphe yok ki Cristiano, Messi’den daha iyi.

Her ikisi de büyük futbolcular, ama Cristiano daha iyi. Çünkü takımı için kader anlarında sonucu çok daha fazla belirliyor. Ayrıca Cristiano, Messi gibi yanında çok büyük bir takıma sahip değil.

Arjantinli futbolcu, İspanya’yı dünya şampiyonu yapan bir Barcelona orta sahasına sahip. Bu ona yardımcı oluyor. Cristiano, Madrid’de tüm golleri atıyor, ama eğer Barcelona’da oynasaydı Madrid’dekinden daha fazla gol atardı" ifadelerini kullandı.