Akşamki Diziye Yetişmeye Çalışırken Kaza Yaptı

Dün akşam saatlerinde 25 yaşındaki Elif Poyraz, düzenli olarak izlemekte olduğu diziye yetişebilmek için otomobiliyle aşırı hız yaptı...

Akşamki Diziye Yetişmeye Çalışırken Kaza Yaptı

Dün akşam saatlerinde 25 yaşındaki Elif Poyraz, düzenli olarak izlemekte olduğu diziye yetişebilmek için otomobiliyle aşırı hız yaptı. Meydana gelen kazada otomobili hasar gören Levent Öztürk’ün açıklamaları Elif Poyraz’ı şaşırttı.
 
İstanbul’un Şişli semtinde dün akşam ilginç bir olay yaşandı. 25 yaşındaki Elif Poyraz iş yerinden çıkarak otomobiliyle E5 karayolu üzerinde Güneşli yönünde ilerlemeye başladı. Takip etmekte olduğu diziye yetişmek için aşırı hız yapan Elif Poyraz, aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu Levent Öztürk ‘ün aracına çarptı. Çarpışma sonucu meydana gelen kazada can kaybı yaşanmazken, 2 otomobilde de hafif hasar meydana geldi.

Kazaya sebebiyet veren  Elif Poyraz, “Takip ettiğim dizi gecen hafta en heyecanlı yerinde kalmıştı. Kazanın şokunun yanı sıra diziyi kaçırmanın da üzüntüsünü yaşıyorum. Sırf bu dizi için bir haftadır bu akşamı iple çekiyordum.” diye konuştu.

Kazada otomobili hasar gören sürücülerden Levent Öztürk, Elif Poyraz’ın açıklamalarına “Elif Hanım’ı anlamak mümkün değil. Dizi kaçırma çağı kapandı, artık Tivibu diye birşey var. Tivibu senin için kaydeder, diziyi istediğin zaman izlersin. Bu telaşa hiç gerek yoktu.” diye yanıt verdi. 

Elif Hanım, en kısa sürede Tivibu abonesi olacağını belirtirken tüm sürücülerden özür diledi. 

Tivibu ile internet üzerinden yerli ve yabancı birçok TV kanalına ulaşabilir, hatta TV'de yayınlanmış birçok programı yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Üstelik 30 Haziran 2011’e kadar ücretsiz üyelik fırsatı için hemen tıklayın!