AK Partili vekilin 'Köşk seçimi pusulası'

Cumhurbaşkanlığı seçimine yaklaşık 2 ay kaldı. Ancak henüz adaylığını ilan eden kimse yok. AK Partili bir vekil ise sosyal medyada ilginç bir Köşk seçimi pusulası paylaştı

AK Partili vekilin 'Köşk seçimi pusulası'

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, sosyal medya sitesi twitterdan, üzerinde ’10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Oy Pusulası’ yazılı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafının altında ’evet’ yazılı temsili oy pusulası fotoğrafı paylaştı. Ak Partili Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, twitterda ’eminonen’ hesabından, ’Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy pusulasında adayların resmi olacak.’ diye takipçilerine paylaşımda bulundu. Önen, paylaşımına üzerinde ’10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Oy Pusulası’ yazılı fotoğrafta ekledi.

PUSULADA 4 FOTOĞRAF VAR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’nun fotoğrafının üzerine yer aldığı temsili oy pusulasında, Başbakan Erdoğan’ın fotoğrafının altında ’evet’ mührünün yer aldığı görüldü. Milletvekili Önen’in yaptığı bu paylaşım, takipçileri tarafından da paylaşıldı.