Acun Ilıcalı'dan yeni yarışma

Şimdiye kadar 'Fear Factor', 'Survivor', 'Var Mısın Yok Musun', 'Devler Ligi', 'Yetenek Sizsiniz Türkiye', 'Yok Böyle Dans' ve 'O Ses Türkiye' gibi yarışma programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu olan Acun Ilıcalı'dan bir yarışma sürprizi daha geliyor.

Acun Ilıcalı'dan yeni yarışma

Ilıcalı, Yeni sezona ekrana 'Dilimin Ucunda' yarışmasını taşıyacak.  Ilıcalı geçen kasım ayında TV 8'i satın alarak medya patronluğuna adım atmıştı. Ilıcalı, yeni yayın döneminde TV 8'in en iyi kanallar arasındaki yerini alacağını açıklamıştı.

TV 8'in yeni yayın dönemindeki çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettiren Ilıcalı, 'Dilimin Ucunda' isimli yarışmayı Türk halkının beğenisine sunacak.

On yıl önce Türk pop müziğinin sevilen ismi Serdar Ortaç'ın sunuculuğunu yaptığı ve o dönemde birçok törende 'En İyi Yarışma' programı ödülünü alan 'Hep Beraber'in bir benzeri olan 'Dilimin Ucunda' yarışmasının ilk etabında 'O Ses Türkiye' yarışmasının son finalistleri yarışmacı olarak yer alacak.

Programın moderatörlüğünü ise Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Murat Dalkılıç yapacak.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; Acun Medya ekibinin 'Dilimin Ucunda' yarışması için önümüzdeki birkaç hafta içinde deneme çekimlerine başlayacağı öğrenildi.