Acun fena patladı

Survivor yarışmacısı Merve Büyüksaraç'ın yalancılıkla suçladığı Acun Ilıcalı patladı: 'Bunlar; kurumum, şahsım ve diğer yarışmacılar adına ucuz, çirkin ve bayat iftiralardır'

Acun fena patladı

“Survivor Ünlüler- Gönüllüler”den elendikten sonra hem Acun Medya hem de yarışma hakkında ağır ithamlarda bulunan Merve Büyüksaraç, önceki gün bir programa konuk oldu. Büyüksaraç’ın sert açıklamalarına canlı yayında da devam etmesi üzerine Acun Medya ve yarışmacı arkadaşları suskunluklarını bozdu. Yapım şirketi, hukuki süreç için düğmeye bastı.

'HAFİF İFADEYLE; CAHİLCE!'

"Bu kişi, kurumumuz ve diğer yarışmacıları hedef alan bir iftira kampanyası oluşturdu. Şöhret sahibi olmak, amaç olabilir. Ancak ucuz ve bayat iftira kampanyaları düzenleyerek, kurum ve kişileri zan altında bırakarak şöhret olmaya çalışmak en hafif ifadeyle kötü ve cahilce bir yöntemdir. Merve Büyüksaraç'a tavsiyemiz; utanarak hatırlayacağı iftira ve hakaretlere başvurmak yerine emek merkezli bir kariyer planı oluşturmasıdır."

ACUN'A TAM DESTEK

ALMEDA ABAZi:

"Prodüksiyon ekibinin bizi yönlendirdiği iddiası tamamen yalan. Merve, neden böyle bir yol izledi anlamıyorum. Attığı iftiralar inanılmaz."

ALP KIRŞAN:

"Madem Merve açlık çekmedi; o zaman niye bir yoğurt için onca kavga yaşandı. Biz de yarışmadan elendik ama böyle gerçek dışı açıklamalara gerek duymadık. Bazı şeyleri hazmetmek gerek."

MUSTAFA TOPALOĞLU:

"Arkadaşın acil tedaviye ihtiyacı var. Almeda'ya 'Şeytana tapıyorum. İstersen gece şeytanı getirip sana yardımcı olayım' demiş. Almeda çok korktu hatta o gidince sevinçten ağladı."