10 Dakikada Bembeyaz Dişler !!!

10 Dakikada Bembeyaz Dişler !!!

Hollywood Smiles diş beyazlatma kalemi Avrupada ve Amerikada çok yaygın olarak kullanılan ve sonuçları kanıtlanmış bir diş beyazlatma kalemidir.

Hollywod Yıldızlarının Seçimi Hollywood Smiles !!!

Hollywood Yıldızlarının sahne arkasındaki sihirli diş beyazlatma kalemidir. % 22 Karbamit Peroksit ile en yüksek beyazlatma gücüne sahiptir. Teknolojisi kullanımı çok kolay olan bir teknolojidir. Muhteviyatında Karbamit Peroksit içermeyen jeller in diş beyazlatma etkisi hiç yoktur. Bu Yüzden Hollywood Smiles %100 etkili olup Para İade Garantilidir.

Neden Hollywood Smiles ???

Tüm formülasyon özellikleri ile diş hekimlerinin uyguladığı beyazlatma kalitesinde, güçlü, güvenli ve çok uygun fiyatının yanında, çantanızdan eksik etmeyeceğiniz şıklıkta tasarımı ile eşsiz bir üründür.. Uygulaması çok basittir ve yaklaşık 30 sn. gibi bir süre gerektirir. Diş beyazlatma striplerinden çok daha etkili olduğu Amerika’daki ürün karşılaştırma konseptli Tv Programlarında canlı yayında ispatlanmıştır. Hollywood Smiles Diş Beyazlatma Kalemini kategorisinde rakipsiz olduğunu kanıtlamıştır!

Hollywood Smiles Diş Beyazlatıcı Kullanımı

Hollywood Smiles Diş Beyazlatma Kalemi, maliyeti ve kolay kullanılabilirliğinin yanında etkisini gösterme zamanındaki kısalığıylada Amerika'da ve Avrupa'de tercih sebebi olmuştur.

Bembeyaz ve Sağlıklı gülüşler sizinde hakkınız!

Hollywood Smiles Diş Beyazlatma Kalemi kullanılmaya başlandığı ilk günlerden itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır. Hollywood Smiles diş beyazlatma kaleminden tam etkiyi alabilmek için 4 hafta boyunca kullanmanız gerekir. Bu dört haftalık süre sonrasında sağlamış olduğunuz diş beyazlığınız 1 yıl boyunca kalıcı olacaktır.

Bembeyaz Dişlere Sahip Olmak İçin Tıklayın !!!