1 milyon doları çöpe attılar

ABD'nin New Jersey eyaletinde yaşayan iki adam, kazandıklarını yırtıp attıktan sonra farkettikleri 1 milyon dolarlık piyango bileti için New Jersey Piyango'suna dava açtı

1 milyon doları çöpe attılar

Salvatore Cambria ve Erick Onyango New York’taki davalarında, piyango sitesinin 23 Mart’ta yapılan çekilişteki numaraları hızlıca güncellemediğini iddia etti.

İkilinin The Record gazetesine yaptığı açıklamaya göre, Cambria arkadaşı Erick Onyango’dan öğleden sonra 11’de çekilişi yapılan bilet için internet sitesini kontrol etmesini istedi. Sayılar bilettekilerle örtüşmeyince Cambria bileti yırtıp attı. İki adam, kontrol sırasında sitenin bir önceki haftanın sonuçlarını gösterdiğini düşünüyor.

Cambria ve Onyango kazandıklarını bileti yırttıktan sonraki gün farkettiler. Fakat yırtık biletleri çoktan Kanada’da yer alan geri dönüşüm tesisine doğru yola çıkmıştı.

1 milyon dolarlık biletlerini yırtıp atan Salvatore Cambria ve Erick Onyango üzerinde seri numarası yazan iki biletleri daha olduğunu ve kazandıklarını kanıtlayacaklarını söylüyor.

ntvmsnbc